Energa Toruń
63 : 100 14:29 | 13:23 | 21:28 | 15:20
VBW Arka Gdynia
Etap I - 9 kolejka | 05.12.2021 19:00
Sędziowie: Tomasz Tybor, Marcin Bieńkowski, Justyna Gieroba | Komisarz: Robert Zieliński

Energa Toruń

Trener: Emilia Lamparska

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Tyler Scaife 4 19:392/7 28.60/2 0.02/9 22.2   1 1 2 1 2   4       -4 -25
4 Marta Nowicka 3 35:500/1 0.01/2 50.01/3 33.3   2 5 7 6 2 2 7 1     8 -34
7 Marta Wieczyńska 10 19:561/1 100.02/5 40.03/6 50.02/3 66.7        2 2         6 -2
9 Karolina Podkańska 3 21:101/3 33.30/4 0.01/7 14.31/2 50.01 4 5 3 2 2 1 2   1 5 -15
15 Łucja Grzenkowicz 14 20:484/6 66.72/2 100.06/8 75.0   1 2 3   1   2   1   14 -6
22 Quinntavia Bennett DNP                                   
24 Aleksandra Pszczolarska 9 24:203/7 42.91/4 25.04/11 36.4   1 4 5 1 2           8 -34
28 Evelyn Adebayo 10 25:312/11 18.22/2 100.04/13 30.8   3 3 6 3 3   2 1   4 9 -45
29 Martyna Cieminska DNP                                   
66 Oumoul Sarr 10 32:464/7 57.10/2 0.04/9 44.42/2 100.03 5 8 7 3 4 5 2 4 1 21 -24
Drużyna 4 1 5   5
Suma 63 200:00 17/43 39,5 8/23 34,8 25/66 37,9 5/7 71,4 16 25 41 21 17 10 26 6 5 6 67  

VBW Arka Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Alice Kunek 14 17:493/6 50.02/4 50.05/10 50.02/2 100.02 1 3 3 2 1       2 15 16
4 Ana-Marija Begić 9 19:133/6 50.01/2 50.04/8 50.0   2 1 3 2     1 1 2 1 12 14
5 Kamila Borkowska 9 22:463/8 37.5   3/8 37.53/4 75.02 5 7 1 2 5   2 3 1 16 18
7 Magdalena Szymkiewicz 14 25:104/8 50.00/3 0.04/11 36.46/7 85.75 1 6 3 1 5   3     18 20
8 Klara Lundquist 12 21:171/3 33.32/2 100.03/5 60.04/4 100.0  2 2 6 1 2   2     20 28
9 Kamila Podgórna 3 22:43   1/3 33.31/3 33.3     4 4 6     2       9 15
10 Megan Gustafson 18 15:367/11 63.6   7/11 63.64/4 100.01 4 5 2 1 3   1 1   23 26
16 Justyna Rudzka 9 10:553/3 100.01/1 100.04/4 100.0     1 1   1 1 2       8 4
22 Morgan Bertsch 4 05:072/2 100.0   2/2 100.0     1 1   1   1       4 7
23 Marissa Kastanek 5 20:181/4 25.01/4 25.02/8 25.0         10 1     3   1 12 28
24 Agata Dobrowolska 3 19:06   1/5 20.01/5 20.0   1 3 4 2     2 1     4 9
47 Romane Bernies DNP                                   
Drużyna 2 1 3    
Suma 100 200:00 27/51 52,9 9/24 37,5 36/75 48 19/21 90,5 15 24 39 35 10 17 8 13 6 5 141  
  Energa Toruń VBW Arka Gdynia
Punkty ze strat 7 21
Punkty w "pomalowanym" 26 (13/30) 43,3 50 (25/44) 56,8
Punkty drugiej szansy 15 15
Punkty szybkiego ataku 8 18
Punkty z ławki 27 47
  Energa Toruń VBW Arka Gdynia
Najwyższe prowadzenie 0 () 48 (48-96)
Najwyższa seria punktowa 6 (63-100) 16 (48-96)
Zmiany prowadzenia 0
Remisy 1
Czas na prowadzeniu 00:00 39:19