Energa Toruń
86 : 74 18:23 | 29:23 | 16:14 | 23:14
GTK Gdynia
Etap I - 4 kolejka | 23.10.2021 18:00
Sędziowie: Adam Wierzman, Adrian Szczotka, Justyna Gieroba | Komisarz: Arkadiusz Zagrodnik

Energa Toruń

Trener: Emilia Lamparska

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Quinntavia Bennett 18 39:036/10 60.01/2 50.07/12 58.33/5 60.0  7 7 7 4 6 2 1   1 24 13
3 Tyler Scaife 20 35:408/17 47.1   8/17 47.14/4 100.01 7 8 1 2 3 3 1     18 17
4 Marta Nowicka 0 00:57                                0 -1
7 Marta Wieczyńska 0 06:300/1 0.0   0/1 0.0           2           -1 1
9 Karolina Podkańska 11 28:444/9 44.41/2 50.05/11 45.5     1 1 1 2   1 1     7 2
15 Łucja Grzenkowicz 10 11:332/2 100.02/2 100.04/4 100.0   1   1 1 2 1         12 10
24 Aleksandra Pszczolarska 7 28:272/4 50.01/2 50.03/6 50.0   2 5 7 2 2 2 2   1   12 2
28 Evelyn Adebayo 8 19:562/2 100.00/1 0.02/3 66.74/4 100.0  4 4 1 1 2 1 2     13 14
43 Zuzanna Urban DNP                                   
66 Oumoul Sarr 12 29:106/9 66.7   6/9 66.70/2 0.02 2 4 3 2 4 3 3     14 2
Drużyna   3 3    
Suma 86 200:00 30/54 55,6 5/9 55,6 35/63 55,6 11/15 73,3 6 29 35 16 17 18 12 8 1 1 99  

GTK Gdynia

Trener: Jelena Škerović. Asystenci: Tomasz Wojdyła , Karolina Szlachta

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Julia Bazan 8 23:064/9 44.40/2 0.04/11 36.4     2 2 6 3 1 1 1     9 -10
4 Julia Niemojewska 2 21:231/2 50.00/1 0.01/3 33.30/5 0.0  5 5 10 3 3 1 1     10 -1
5 Jowita Ossowska 20 31:373/6 50.04/6 66.77/12 58.32/2 100.0  1 1 3   1 1 2   1 20 -5
7 Wiktoria Stasiak DNP                                   
11 Agata Gilmajster DNP                                   
14 Aleksandra Parzeńska 24 29:257/12 58.31/2 50.08/14 57.17/7 100.01 8 9 2 4 4 3 1 1   28 0
15 Magdalena Szulc 4 19:512/5 40.0   2/5 40.0   1 1 2   1 1 2 1     2 -14
20 Anna Wińkowska 4 17:532/3 66.7   2/3 66.7   1 2 3   1 3         6 -14
22 Weronika Dudek 0 09:060/2 0.00/2 0.00/4 0.0   1 1 2 1 2   1       -2 3
23 Alicja Żytkowska 10 23:162/5 40.02/5 40.04/10 40.0   1 1 2   1   3       3 -11
33 Marta Marcinkowska 2 24:240/2 0.00/2 0.00/4 0.02/3 66.71 3 4 1 3 3   1     3 -8
Drużyna 4 1 5   1
Suma 74 200:01 21/46 45,7 7/20 35 28/66 42,4 11/17 64,7 10 25 35 23 18 16 13 7 1 1 79  
  Energa Toruń GTK Gdynia
Punkty ze strat 9 16
Punkty w "pomalowanym" 46 (23/39) 59 28 (14/23) 60,9
Punkty drugiej szansy 7 9
Punkty szybkiego ataku 12 13
Punkty z ławki 18 14
  Energa Toruń GTK Gdynia
Najwyższe prowadzenie 15 (80-65) 7 (12-19)
Najwyższa seria punktowa 10 (71-60) 6 (57-57)
Zmiany prowadzenia 9
Remisy 12
Czas na prowadzeniu 23:33 11:51