SKK Polonia Warszawa
73 : 84 22:20 | 16:17 | 19:27 | 16:20
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Etap I - 3 kolejka | 17.10.2021 13:00
Sędziowie: Robert Mordal, Mariusz Nawrocki, Justyna Gieroba | Komisarz: Krzysztof Puchałka

SKK Polonia Warszawa

Trener: Maciej Gordon. Asystent: Adam Kubaszczyk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Alicja Janczak 0 00:36                                0 -2
4 Anna Pawłowska 8 35:411/3 33.31/5 20.02/8 25.03/4 75.0  2 2 3 5 3 5 1     2 -9
10 Natalia Bucyk 2 04:481/1 100.0   1/1 100.0           1           2 -2
11 Marta Mistygacz 0 20:410/1 0.0   0/1 0.0   1 2 3   1   1 1   1 2 5
12 Sylwia Siemienas 0 06:360/1 0.0   0/1 0.0             1 1       -2 -2
13 Klaudia Sosnowska 12 34:244/8 50.00/4 0.04/12 33.34/4 100.02 1 3 4 2 4 1       10 -8
15 Martyna Leszczyńska 10 26:292/6 33.31/2 50.03/8 37.53/6 50.04 5 9 2 4 5 2   4   15 -7
19 Teja Gorsic 9 14:363/3 100.00/2 0.03/5 60.03/4 75.04 3 7 1   4 1       13 -13
22 Whitney Knight 8 20:111/3 33.31/6 16.72/9 22.23/3 100.01 6 7 3 4 2 2 2     11 -6
24 Weronika Preihs 4 13:311/4 25.00/1 0.01/5 20.02/2 100.0      1   1         1 -4
31 Maria Wybraniec DNP                                   
32 Loryn Goodwin 20 22:285/11 45.51/2 50.06/13 46.27/7 100.04 1 5 1 5 5 2 2   1 19 -7
Drużyna   4 4   1
Suma 73 200:01 18/41 43,9 4/22 18,2 22/63 34,9 25/30 83,3 16 24 40 15 22 25 16 6 4 2 73  

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystenci: Janusz Kopaczewski , Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Paula Duchnowska 6 09:190/1 0.02/5 40.02/6 33.3     1 1   4   1       2 11
4 Katarzyna Dźwigalska 0 01:48            1   1               1 -4
7 Borislava Hristova 25 37:287/14 50.03/6 50.010/20 50.02/2 100.02 6 8 2 1 2 3 1 2   25 17
8 Stella Johnson 4 16:222/2 100.00/3 0.02/5 40.0     1 1 3 4 3 2 2     5 -6
12 Kseniia Tikhonenko 2 17:350/3 0.0   0/3 0.02/4 50.03 2 5   4 2 1     1 1 2
16 Karolina Matkowska 6 30:410/1 0.02/6 33.32/7 28.6         1 2     1   1 3 0
20 Ewelina Śmiałek DNP                                   
21 Stephanie Jones 4 24:071/5 20.0   1/5 20.02/2 100.05 7 12 4 4 1 5 1   1 12 13
23 Martyna Kurkowiak DNP                                   
44 Courtney Hurt 23 38:188/11 72.70/1 0.08/12 66.77/8 87.52 7 9 4 2 7 1 1     31 7
66 Dominika Owczarzak 14 24:222/3 66.71/3 33.33/6 50.07/8 87.5  1 1 5 4 7 2 1   1 15 15
Drużyna   2 2    
Suma 84 200:00 20/40 50 8/24 33,3 28/64 43,8 20/24 83,3 13 27 40 19 25 22 15 7 2 4 95  
  SKK Polonia Warszawa PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Punkty ze strat 13 8
Punkty w "pomalowanym" 36 (18/36) 50 28 (14/26) 53,8
Punkty drugiej szansy 6 12
Punkty szybkiego ataku 15 15
Punkty z ławki 23 24
  SKK Polonia Warszawa PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Najwyższe prowadzenie 8 (16-8) 15 (58-73)
Najwyższa seria punktowa 8 (14-7) 8 (16-16)
Zmiany prowadzenia 11
Remisy 8
Czas na prowadzeniu 13:17 23:12