VBW Arka Gdynia
70 : 40 14:13 | 21:11 | 20:9 | 15:7
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Etap I - 1 kolejka | 03.10.2021 17:00
Sędziowie: Michał Sosin, Jakub Pietrzak, Maciej Krupiński | Komisarz: Andrzej Przechowski

VBW Arka Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Alice Kunek 12 28:402/6 33.32/7 28.64/13 30.82/3 66.71 3 4 6 2 5 2 1   1 11 27
4 Ana-Marija Begić 8 16:422/5 40.01/2 50.03/7 42.91/2 50.03 8 11 1 2 1 1       14 1
5 Kamila Borkowska 6 17:262/3 66.7   2/3 66.72/4 50.02 2 4 1   2 1 1     8 20
7 Magdalena Szymkiewicz 4 20:08   1/4 25.01/4 25.01/2 50.0  2 2 3 2 1   2 2   9 10
8 Klara Lundquist 10 22:072/2 100.02/4 50.04/6 66.7     3 3 1     2 1     11 16
9 Kamila Podgórna 0 04:38   0/1 0.00/1 0.0           1           -1 0
10 Megan Gustafson 10 25:445/8 62.50/1 0.05/9 55.6     9 9 3 3   1 2 1 1 20 29
16 Justyna Rudzka 0 02:26                        2       -2 0
22 Morgan Bertsch 9 18:122/4 50.00/1 0.02/5 40.05/6 83.3  1 1 2 2 4 4   2   6 8
23 Marissa Kastanek 4 12:532/3 66.70/3 0.02/6 33.3     2 2 3   1   2     7 14
24 Agata Dobrowolska 0 13:11   0/1 0.00/1 0.0         4 3 1   2     5 11
47 Romane Bernies 7 17:532/3 66.71/1 100.03/4 75.0     2 2 1   1 1 2     10 14
Drużyna 2 1 3    
Suma 70 200:00 19/34 55,9 7/25 28 26/59 44,1 11/17 64,7 8 33 41 25 15 16 14 13 5 2 98  

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystenci: Robert Pieczyrak, Janusz Kopaczewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Paula Duchnowska 4 09:212/3 66.70/2 0.02/5 40.0     1 1   2         1 2 -7
4 Katarzyna Dźwigalska 2 17:291/3 33.30/1 0.01/4 25.0   2 2 4 6 2   3 3   1 9 -10
6 Julita Michniewicz 2 09:061/1 100.0   1/1 100.0     2 2   1   1       3 -6
7 Borislava Hristova 11 36:234/10 40.00/5 0.04/15 26.73/4 75.0  3 3 1   5 3       0 -18
12 Kseniia Tikhonenko 2 32:121/9 11.10/1 0.01/10 10.0   3 11 14 2 1 4 3   1 2 7 -22
16 Karolina Matkowska 4 19:560/1 0.01/3 33.31/4 25.01/2 50.01   1   3 1         1 -24
20 Ewelina Śmiałek 2 14:531/2 50.0   1/2 50.0   1 1 2   3   2       1 -9
27 Maja Kozłowska 1 16:250/1 0.0   0/1 0.01/2 50.01 1 2   2 2 1   1   1 -19
44 Courtney Hurt 10 16:303/8 37.51/1 100.04/9 44.41/2 50.0  2 2   1 1 1       5 -10
66 Dominika Owczarzak 2 27:451/9 11.10/1 0.01/10 10.0     3 3 3 1 2 6 3   1 -4 -25
Drużyna 4 3 7   2
Suma 40 200:00 14/47 29,8 2/14 14,3 16/61 26,2 6/10 60 12 29 41 12 16 15 22 6 2 5 25  
  VBW Arka Gdynia PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Punkty ze strat 25 11
Punkty w "pomalowanym" 36 (18/30) 60 26 (13/34) 38,2
Punkty drugiej szansy 3 6
Punkty szybkiego ataku 13 10
Punkty z ławki 28 11
  VBW Arka Gdynia PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
Najwyższe prowadzenie 30 (70-40) 0 ()
Najwyższa seria punktowa 17 (52-29) 6 (35-29)
Zmiany prowadzenia 0
Remisy 2
Czas na prowadzeniu 37:50 00:00