PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
60 : 88 14:27 | 12:29 | 15:13 | 19:19
BC Polkowice
Półfinały - 4 mecz | 01.04.2021 18:00
Sędziowie: Dariusz Zapolski, Paweł Białas, Jakub Pietrzak | Komisarz: Jarosław Żabko

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Wiktoria Kuczyńska DNP                                   
3 Paula Duchnowska DNP                                   
4 Katarzyna Dźwigalska 3 22:180/1 0.01/1 100.01/2 50.0   2 4 6 4 3 1 4 3     11 -6
5 Cheridene Green 7 22:553/5 60.00/1 0.03/6 50.01/3 33.32 3 5   1 2         7 -7
7 Agnieszka Szott-Hejmej DNP                                   
10 Megan Gustafson 26 37:247/14 50.02/5 40.09/19 47.46/8 75.01 5 6 5 3 5 2 1     24 -23
14 Agnieszka Kaczmarczyk 4 19:412/4 50.00/1 0.02/5 40.0   1 3 4 1   1 2     1 4 -26
16 Karolina Matkowska 0 10:440/1 0.00/1 0.00/2 0.0     1 1   2           -1 -7
32 Shatori Walker-Kimbrough 4 36:330/3 0.00/2 0.00/5 0.04/6 66.71 3 4 3   4 1       3 -27
45 Borislava Hristova 14 32:392/6 33.32/3 66.74/9 44.44/5 80.0  2 2 1 2 3 5 1   1 7 -35
66 Dominika Owczarzak 2 17:460/2 0.00/2 0.00/4 0.02/2 100.0  2 2 1 3 3 3       -2 -9
Drużyna         3
Suma 60 200:00 14/36 38,9 5/16 31,3 19/52 36,5 17/24 70,8 7 23 30 15 14 19 20 5   2 53  

CCC Polkowice

Trener: Karol Kowalewski. Asystent: Wojciech Eljasz-Radzikowski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Kamile Nacickaite 20 24:257/7 100.02/6 33.39/13 69.2   1   1 2 3 2 1 2     20 15
7 Aaryn Ellenberg-Wiley 23 20:307/9 77.83/5 60.010/14 71.4     3 3 3 1 2 2 1     24 26
10 Dragana Stanković 11 26:295/11 45.5   5/11 45.51/3 33.34 6 10 2 1 5 2 1 1   15 12
13 Weronika Gajda 9 34:204/6 66.70/1 0.04/7 57.11/2 50.0  4 4 12 2 2 2       19 27
14 Amanda Kantzy 3 16:310/2 0.01/4 25.01/6 16.7   1 5 6 2 2   1 1     6 -2
15 Klaudia Gertchen 2 20:021/1 100.00/1 0.01/2 50.0     2 2   3     2     5 17
21 Alicja Grabska 8 18:091/1 100.02/3 66.73/4 75.0         1 3           8 4
23 Patrycja Tomaszewicz 0 02:350/1 0.0   0/1 0.0             1 1       -2 -5
24 Keisha Hampton 10 23:291/2 50.02/3 66.73/5 60.02/2 100.0  5 5 1 2 1 3 4 1   16 30
33 Weronika Telenga 2 13:311/1 100.0   1/1 100.0     3 3   2 1 2       3 16
Drużyna          
Suma 88 200:01 27/41 65,9 10/23 43,5 37/64 57,8 4/7 57,1 6 28 34 23 19 14 14 11 2   114  
  PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp BC Polkowice
Punkty ze strat 11 16
Punkty w "pomalowanym" 22 (11/27) 40,7 42 (21/32) 65,6
Punkty drugiej szansy 2 4
Punkty szybkiego ataku 3 16
Punkty z ławki 10 33
  PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp BC Polkowice
Najwyższe prowadzenie 0 () 35 (30-65)
Najwyższa seria punktowa 7 (60-86) 14 (19-43)
Zmiany prowadzenia 0
Remisy 1
Czas na prowadzeniu 00:00 38:57