PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
92 : 71 27:12 | 25:26 | 22:19 | 18:14
Enea AZS Poznań
Ćwierćfinały - 2 mecz | 13.03.2021 18:00
Sędziowie: Paweł Białas, Damian Ottenburger, Jakub Pietrzak | Komisarz: Ryszard Jabłoński

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Janusz Kopaczewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Wiktoria Kuczyńska 0 02:59                                0 1
4 Katarzyna Dźwigalska 0 08:330/1 0.0   0/1 0.0     2 2 2   1 2       1 -1
5 Cheridene Green 14 19:286/8 75.0   6/8 75.02/2 100.02 2 4   4 1       1 16 6
7 Agnieszka Szott-Hejmej 0 04:55   0/1 0.00/1 0.0             1         -1 -4
10 Megan Gustafson 18 28:246/11 54.5   6/11 54.56/7 85.71 8 9 3 2 8 2 1 2   25 22
14 Agnieszka Kaczmarczyk 0 27:130/7 0.00/1 0.00/8 0.0   4 5 9 2 1   1 1   1 3 18
16 Karolina Matkowska 2 16:37   0/1 0.00/1 0.02/2 100.0  4 4 1 1 1 1 2     7 8
32 Shatori Walker-Kimbrough 20 35:314/9 44.40/2 0.04/11 36.412/13 92.31 4 5 1 1 7 3 2 1   18 16
45 Borislava Hristova 20 29:097/8 87.51/3 33.38/11 72.73/3 100.03 4 7 1   2 2       23 18
66 Dominika Owczarzak 18 27:114/4 100.02/2 100.06/6 100.04/4 100.0  3 3 5 1 4 3       23 21
Drużyna         3
Suma 92 200:00 27/48 56,3 3/10 30 30/58 51,7 29/31 93,5 11 32 43 15 10 25 17 6 3 2 115  

Enea AZS Poznań

Trener: Grzegorz Zieliński. Asystent: Tomasz Baszak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Alicja Rogozińska 0 08:39                  1             1 -6
5 Gmrice Davis DNP                                   
6 Daria Marciniak 5 25:111/3 33.31/2 50.02/5 40.0   1 2 3 2 4     1   1 8 -13
7 Marta Nowicka 3 12:38   1/4 25.01/4 25.0     1 1 1   2 3       -1 -13
8 Nina Bogićević 9 20:562/7 28.61/1 100.03/8 37.52/2 100.01 2 3   3 1 1   1   7 -16
12 Julia Adamowicz 17 19:045/7 71.42/5 40.07/12 58.31/1 100.0  1 1 1 3 1 1 2     15 -5
14 Aleksandra Parzeńska 2 17:271/5 20.00/2 0.01/7 14.3   2 2 4 2 4 1 1 2 1   4 -12
15 Weronika Piechowiak 0 11:490/3 0.00/1 0.00/4 0.0     2 2         1   1 -1 -9
21 Aleksandra Piasecka DNP                                   
22 Liliana Banaszak 9 25:332/3 66.71/1 100.03/4 75.02/2 100.01 4 5   5 1 1 1     13 -8
23 Tiffany Brown 8 27:221/3 33.32/4 50.03/7 42.9         2 3   1 1   1 6 -8
33 Jovana Popović 18 31:215/10 50.01/4 25.06/14 42.95/5 100.0  1 1 3 3 4 3 2     13 -15
Drużyna 1 1 2   2
Suma 71 200:00 17/41 41,5 9/24 37,5 26/65 40 10/10 100 6 16 22 12 25 10 13 10 2 3 65  
  PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp Enea AZS Poznań
Punkty ze strat 8 14
Punkty w "pomalowanym" 42 (21/32) 65,6 22 (11/21) 52,4
Punkty drugiej szansy 8 2
Punkty szybkiego ataku 16 9
Punkty z ławki 16 22
  PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp Enea AZS Poznań
Najwyższe prowadzenie 25 (84-59) 0 ()
Najwyższa seria punktowa 9 (17-5) 5 (41-25)
Zmiany prowadzenia 0
Remisy 1
Czas na prowadzeniu 39:25 00:00