PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
95 : 77 26:18 | 21:24 | 22:17 | 26:18
Enea AZS Poznań
Ćwierćfinały - 1 mecz | 12.03.2021 18:00
Sędziowie: Michał Chrakowiecki, Ewa Matuszewska, Karina Kamińska | Komisarz: Grzegorz Ziemblicki

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Wiktoria Kuczyńska DNP                                   
4 Katarzyna Dźwigalska 0 12:13   0/1 0.00/1 0.0     2 2 5 3   2 1     5 1
5 Cheridene Green 15 27:076/11 54.5   6/11 54.53/3 100.03 4 7 5 3 3 4 1   1 19 12
7 Agnieszka Szott-Hejmej DNP                                   
10 Megan Gustafson 37 34:2318/23 78.3   18/23 78.31/1 100.04 4 8 1 2 2 1       40 17
14 Agnieszka Kaczmarczyk 3 18:301/1 100.00/1 0.01/2 50.01/2 50.03 11 14 2 4 1 1       16 7
16 Karolina Matkowska 0 08:18   0/2 0.00/2 0.0   1 1 2   2   2 1     -1 2
32 Shatori Walker-Kimbrough 16 36:044/9 44.41/1 100.05/10 50.05/5 100.01   1 1   4 3 1     11 17
45 Borislava Hristova 21 35:126/9 66.72/5 40.08/14 57.13/5 60.01 5 6 4   4 2 1 1   23 22
66 Dominika Owczarzak 3 28:14   1/2 50.01/2 50.0     3 3 7 2   2 1     11 12
Drużyna 1 1 2    
Suma 95 200:01 35/53 66 4/12 33,3 39/65 60 13/16 81,3 14 31 45 25 16 14 17 6 1 1 124  

Enea AZS Poznań

Trener: Grzegorz Zieliński. Asystent: Tomasz Baszak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Alicja Rogozińska DNP                                   
5 Gmrice Davis 2 19:471/4 25.0   1/4 25.00/2 0.04   4   1 3 2 2 1   2 -17
6 Daria Marciniak 17 27:054/6 66.73/6 50.07/12 58.3   9 1 10 1 2 1         23 -2
7 Marta Nowicka 2 12:041/1 100.00/3 0.01/4 25.00/1 0.0      1   1 1       -2 8
8 Nina Bogićević 10 18:271/4 25.02/4 50.03/8 37.52/2 100.0  2 2   2 1 1 1     7 -5
12 Julia Adamowicz 0 22:320/3 0.00/2 0.00/5 0.0     1 1 1 2   1       -4 -14
14 Aleksandra Parzeńska 6 11:103/3 100.00/1 0.03/4 75.0   1 1 2       1       6 4
15 Weronika Piechowiak DNP                                   
21 Aleksandra Piasecka DNP                                   
22 Liliana Banaszak 10 21:591/1 100.02/4 50.03/5 60.02/3 66.72 5 7   2 3 2 2     14 -21
23 Tiffany Brown 10 31:262/9 22.22/7 28.64/16 25.0     2 2 7 2 2 3 1     5 -25
33 Jovana Popović 20 35:314/12 33.32/3 66.76/15 40.06/8 75.01 2 3 5 3 5 1 3   1 19 -18
Drużyna         2
Suma 77 200:01 17/43 39,5 11/30 36,7 28/73 38,4 10/16 62,5 17 14 31 15 14 16 14 9 1 1 70  
  PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp Enea AZS Poznań
Punkty ze strat 8 24
Punkty w "pomalowanym" 62 (31/39) 79,5 30 (15/29) 51,7
Punkty drugiej szansy 8 10
Punkty szybkiego ataku 22 6
Punkty z ławki 15 20
  PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp Enea AZS Poznań
Najwyższe prowadzenie 21 (93-72) 1 (41-42)
Najwyższa seria punktowa 9 (89-69) 8 (66-59)
Zmiany prowadzenia 2
Remisy 3
Czas na prowadzeniu 38:15 00:19