BC Polkowice
86 : 72 21:17 | 20:25 | 25:17 | 20:13
DGT AZS Politechnika Gdańska
Ćwierćfinały - 1 mecz | 13.03.2021 19:00
Sędziowie: Tomasz Trojanowski, Dariusz Lenczowski, Tomasz Tybor | Komisarz: Marek Ćmikiewicz

CCC Polkowice

Trener: Karol Kowalewski. Asystent: Wojciech Eljasz-Radzikowski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Kamile Nacickaite 6 22:550/1 0.02/8 25.02/9 22.2   2 2 4   3   1       2 3
7 Aaryn Ellenberg-Wiley 13 32:112/7 28.63/9 33.35/16 31.3     3 3 7 4 2 3 4     13 12
10 Dragana Stanković 17 22:036/10 60.0   6/10 60.05/6 83.34 8 12 3 4 4   1     28 7
13 Weronika Gajda 9 37:263/6 50.01/7 14.34/13 30.80/1 0.0  6 6 10 1 6 3 2 1 1 15 18
14 Amanda Kantzy 0 07:210/1 0.00/1 0.00/2 0.0     1 1 2 1   1       0 1
15 Klaudia Gertchen 14 29:594/6 66.72/5 40.06/11 54.5     1 1 3 2 1   3   1 16 13
21 Alicja Grabska 0 01:02   0/1 0.00/1 0.0                       -1 2
23 Patrycja Tomaszewicz DNP                                   
24 Keisha Hampton 16 27:196/8 75.01/3 33.37/11 63.61/2 50.03 4 7 4 1 2 1 1     22 8
33 Weronika Telenga 11 19:445/6 83.3   5/6 83.31/1 100.01 5 6 3 1 1 1   2 1 20 6
Drużyna 1 3 4    
Suma 86 200:00 26/45 57,8 9/34 26,5 35/79 44,3 7/10 70 11 33 44 32 17 16 10 11 3 3 115  

DGT AZS Politechnika Gdańska

Trener: Wojciech Szawarski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Jowita Ossowska 11 26:081/4 25.02/5 40.03/9 33.33/3 100.01 2 3 1 3 2 4     1 5 -5
7 Maja Šćekić 0 17:35   0/3 0.00/3 0.0     5 5 5 2 1 2       5 -6
10 Kateryna Rymarenko 11 31:075/6 83.30/1 0.05/7 71.41/1 100.01 5 6 2 1 1 3 3   1 17 -13
11 Martyna Pyka 9 23:403/3 100.01/2 50.04/5 80.00/1 0.0  3 3 3 1 1 2 2     13 -10
12 Zuzanna Krupa DNP                                   
21 Sylwia Bujniak 3 23:380/3 0.01/1 100.01/4 25.0     2 2 5 1   1 1     7 -11
24 Martyna Koc 9 14:510/4 0.02/2 100.02/6 33.33/4 75.0  3 3   4 4 2       5 -4
25 Aleksandra Zmierczak 0 01:45                                0 -1
32 Jazmine Davis 22 29:553/8 37.52/5 40.05/13 38.510/10 100.0  2 2 4 2 6 1     1 19 -7
44 Ruth Hamblin 7 31:213/8 37.50/1 0.03/9 33.31/3 33.31 8 9 3 2 2 5   3   9 -13
Drużyna   3 3   2
Suma 72 200:00 15/36 41,7 8/20 40 23/56 41,1 18/22 81,8 3 33 36 23 16 17 22 6 3 3 80  
  BC Polkowice DGT AZS Politechnika Gdańska
Punkty ze strat 28 7
Punkty w "pomalowanym" 42 (21/31) 67,7 22 (11/25) 44
Punkty drugiej szansy 7 0
Punkty szybkiego ataku 19 14
Punkty z ławki 17 22
  BC Polkowice DGT AZS Politechnika Gdańska
Najwyższe prowadzenie 14 (75-61) 4 (2-6)
Najwyższa seria punktowa 8 (21-15) 7 (28-28)
Zmiany prowadzenia 5
Remisy 7
Czas na prowadzeniu 27:36 07:06