CCC Polkowice
76 : 81 19:19 | 18:19 | 18:27 | 21:16
VBW Arka Gdynia
Etap I - 21 kolejka | 27.02.2021 19:00
Sędziowie: Arnauld Kom Njilo, Łukasz Jankowski, Filip Marek | Komisarz: Roman Kuczyński

CCC Polkowice

Trener: Karol Kowalewski. Asystent: Wojciech Eljasz-Radzikowski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Kamile Nacickaite 15 28:122/4 50.03/6 50.05/10 50.02/2 100.01 3 4   2 1 1 1 1   15 -3
7 Aaryn Ellenberg-Wiley 14 36:514/10 40.01/5 20.05/15 33.33/5 60.0  2 2 7 3 6 2       9 5
10 Dragana Stanković 6 19:152/4 50.0   2/4 50.02/2 100.01 5 6 1 1 3         11 -5
13 Weronika Gajda 8 36:121/2 50.02/5 40.03/7 42.9     4 4 4 3 2 4       8 -5
14 Amanda Kantzy 0 03:58            1 1 2       1       1 -1
15 Klaudia Gertchen 3 18:450/1 0.01/2 50.01/3 33.3   3 2 5 2 3           8 -12
21 Alicja Grabska DNP                                   
23 Patrycja Tomaszewicz DNP                                   
24 Keisha Hampton 26 38:357/10 70.02/7 28.69/17 52.96/8 75.01 5 6 3 4 5 3 2     24 -3
33 Weronika Telenga 4 18:121/1 100.0   1/1 100.02/4 50.0  5 5   4 3 1   2   8 -1
77 Julia Jeziorna DNP                                   
Drużyna 1   1    
Suma 76 200:00 17/32 53,1 9/25 36 26/57 45,6 15/21 71,4 8 27 35 17 20 20 12 3 3   84  

VBW Arka Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Alice Kunek 23 37:223/7 42.95/9 55.68/16 50.02/2 100.02 8 10 1 2 4 4 1   1 23 8
3 Angelika Slamova 3 16:200/2 0.00/2 0.00/4 0.03/3 100.0  1 1 3 1 2 1       2 3
9 Kamila Podgórna 0 08:51                  2             2 -4
11 Aldona Morawiec DNP                                   
15 Artemis Spanou 3 19:571/3 33.30/1 0.01/4 25.01/4 25.02 2 4 1 3 3   1     3 3
21 Laura Miškinienė 21 26:026/10 60.02/2 100.08/12 66.73/5 60.07 6 13 3 2 5   2   1 33 6
22 Amalia Rembiszewska 3 14:470/5 0.01/1 100.01/6 16.7   2 3 5 2 3           5 1
23 Marissa Kastanek 9 27:270/2 0.03/6 50.03/8 37.5         2 5   1       5 1
26 Sonja Greinacher 9 19:143/4 75.0   3/4 75.03/4 75.0  3 3 1 2 3 1 2     12 0
41 Barbora Balintova 10 30:005/11 45.50/3 0.05/14 35.7     1 1 8 2 3   1   1 11 7
Drużyna 1 2 3    
Suma 81 200:00 18/44 40,9 11/24 45,8 29/68 42,6 12/18 66,7 14 26 40 23 20 20 7 7   3 96  
  CCC Polkowice VBW Arka Gdynia
Punkty ze strat 5 12
Punkty w "pomalowanym" 24 (12/20) 60 28 (14/30) 46,7
Punkty drugiej szansy 12 8
Punkty szybkiego ataku 7 4
Punkty z ławki 21 15
  CCC Polkowice VBW Arka Gdynia
Najwyższe prowadzenie 4 (29-25) 10 (55-65)
Najwyższa seria punktowa 9 (64-65) 9 (55-65)
Zmiany prowadzenia 14
Remisy 10
Czas na prowadzeniu 07:55 27:14