Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
DGT Politechnika Gdańska
Arka Gdynia
2019-11-09 15:00
52
85
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
DGT Politechnika Gdańska
2019-11-23 17:00
81
63
Arka Gdynia
Wisła Kraków
2019-11-23 17:00
88
55
AZS Uniwersytet Gdański
1KS Ślęza Wrocław
2019-11-23 17:00
55
77
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
2019-11-23 18:00
94
77
Energa Toruń
CosinusMED Widzew Łódź
2019-11-23 18:00
79
77
CCC Polkowice
Enea AZS Poznań
2019-11-23 19:00
67
44
Enea AZS Poznań
AZS Uniwersytet Gdański
2019-11-30 16:00
68
65
DGT Politechnika Gdańska
CosinusMED Widzew Łódź
2019-11-30 16:00
70
67
Wisła Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-11-30 17:00
52
70
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2019-12-01 15:40
67
62
Sportklub - 2019-12-01 15:30
Energa Toruń
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-12-01 17:00
61
90
1KS Ślęza Wrocław
Arka Gdynia
2019-12-01 17:00
58
63
Wisła Kraków
AZS Uniwersytet Gdański
2019-12-03 18:00
65
40
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
1KS Ślęza Wrocław
2019-12-07 15:00
61
56
DGT Politechnika Gdańska
Wisła Kraków
2019-12-07 17:00
70
63
AZS Uniwersytet Gdański
Artego Bydgoszcz
2019-12-07 17:00
59
75
CCC Polkowice
Energa Toruń
2019-12-07 19:00
82
58
Arka Gdynia
Enea AZS Poznań
2019-12-08 17:00
72
45
CosinusMED Widzew Łódź
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-12-08 19:00
77
93
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2019-12-11 18:00
--
--
Enea AZS Poznań
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-12-11 18:30
--
--
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
2019-12-11 18:30
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CosinusMED Widzew Łódź
2019-12-11 19:00
--
--
nr zawodniczka nazwisko paszport urodzony wzrost pozycja
0 Naomi Davenport Stany Zjednoczone 1997-06-19 180 rozgrywająca
9 Nina Dedić Chorwacja 1996-11-17 188 środkowa
10 Marta Dobrowolska Polska 1989-01-29 181 niska skrzydłowa
97 Tatiana Grigoreva Rosja 1990-05-24 180 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
5 Paulina Niedziółka Polska 1997-10-02 175 rzucająca
11 Karolina Podkańska Polska 1998-11-09 180 rzucająca
17 Maja Šćekić Serbia 1987-05-04 170 rozgrywająca
14 Emilia Tłumak Polska 1982-08-15 184 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
43 Zuzanna Urban Polska 2001-12-24 175 rozgrywająca / rzucająca
25 Marta Urbaniak Polska 1987-01-15 182 rzucająca / niska skrzydłowa
7 Marta Wieczyńska Polska 1998-05-18 180 rozgrywająca / rzucająca
22 Latoya Williams Stany Zjednoczone 1987-07-18 190 silna skrzydłowa / środkowa
 
  trener rola
 Elen ShakirovaTrener
 Piotr NeyderAsystent trenera

Odeszli

Weronika Telenga (zawodniczka, 2019-10-30)

Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Gospodarz Turnieju

Partnerzy

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa