Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Enea AZS Poznań
2020-02-22 16:00
85
42
AZS Uniwersytet Gdański
Wisła Kraków
2020-02-22 17:00
71
60
Energa Toruń
KS Basket 25 Bydgoszcz
2020-02-22 18:00
76
94
CosinusMED Widzew Łódź
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2020-02-22 18:00
81
89
TV Toya - 2020-02-22 17:55
Arka Gdynia
Politechnika Gdańska
2020-02-22 18:30
101
48
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
2020-02-23 19:00
84
76
Wisła Kraków
Arka Gdynia
2020-02-29 17:00
57
67
1KS Ślęza Wrocław
AZS Uniwersytet Gdański
2020-02-29 17:00
97
92
KS Basket 25 Bydgoszcz
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-02-29 17:00
84
82
Politechnika Gdańska
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2020-02-29 18:00
86
92
CosinusMED Widzew Łódź
Energa Toruń
2020-02-29 18:00
82
71
Enea AZS Poznań
CCC Polkowice
2020-02-29 19:00
52
84
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2020-03-04 18:00
86
64
Arka Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2020-03-04 18:00
73
42
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Wisła Kraków
2020-03-04 18:00
73
60
CosinusMED Widzew Łódź
Politechnika Gdańska
TV | 2020-03-04 18:00
67
51
Widzew TV - YouTube - 2020-03-04 17:55
CCC Polkowice
KS Basket 25 Bydgoszcz
2020-03-04 19:00
79
85
AZS Uniwersytet Gdański
Enea AZS Poznań
2020-03-04 19:00
78
58
KS Basket 25 Bydgoszcz
AZS Uniwersytet Gdański
2020-03-07 16:00
73
81
Wisła Kraków
Politechnika Gdańska
2020-03-07 17:00
66
55
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
CosinusMED Widzew Łódź
2020-03-07 18:00
82
72
Enea AZS Poznań
Arka Gdynia
2020-03-07 19:00
77
107
1KS Ślęza Wrocław
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2020-03-08 18:00
81
68
Energa Toruń
CCC Polkowice
2020-03-08 18:00
74
85
Wybierz przeciwnika:
  • 1KS Ślęza Wrocław
  • Arka Gdynia
  • Artego Bydgoszcz
  • CCC Polkowice
  • Enea AZS Poznań
  • Energa Toruń
  • InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
  • PGE MKK Siedlce
  • Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
  • Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
  • TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
  • Widzew Łódź
  • Wisła CanPack Kraków

Statystyki sumy

drużyna m pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c w % c w % c w % c w % a o s
Przeciwnicy
Przeciwnicy 183 26764 7412 15629 47.4 2252 6799 33.1 9664 22428 43.1 5184 6816 76.1 3704 9630 13334 6523 6910 6840 5776 3060 978 977 30487

Statystyki średnie

drużyna m pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c w % c w % c w % c w % a o s
Przeciwnicy
Przeciwnicy 183 146.3 40.5 85.4 47.4 12.3 37.2 33.1 52.8 122.6 43.1 28.3 37.3 76.1 20.24 52.62 72.86 35.6 37.76 37.38 31.6 16.72 5.34 5.34 166.6
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Sponsor oficjalny

Suzuki

Sponsor

Lotos

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa