Terminarz
Runda Zasadnicza - Sezon 2013/2014
Runda Zasadnicza (Kolejka I)
Artego Bydgoszcz -
CCC Polkowice
Sportklub / TVP Wrocław - 2013-09-27 17:45
|
27.09.2013 17:45 |
27.09.2013 17:45
56:76
|
|
Riviera Gdynia -
Energa Toruń
Sportklub - 2013-09-28 16:00
|
28.09.2013 16:00 |
28.09.2013 16:00
56:74
|
|
Wisła CanPack Kraków - Widzew Łódź | 28.09.2013 16:00 |
28.09.2013 16:00
85:60
|
|
King Wilki Morskie Szczecin - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. | 28.09.2013 16:00 |
28.09.2013 16:00
69:63
|
|
Basket ROW Rybnik - MKS MOS Konin | 28.09.2013 17:30 |
28.09.2013 17:30
75:67
|
Runda Zasadnicza (Kolejka II)
Energa Toruń -
MKS MOS Konin
Sportklub / TV Toruń - 2013-10-04 19:00
|
04.10.2013 19:00 |
04.10.2013 19:00
68:40
|
|
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. -
Wisła CanPack Kraków
Sportklub - 2013-10-05 16:00
|
05.10.2013 16:00 |
05.10.2013 16:00
53:58
|
|
Artego Bydgoszcz - Riviera Gdynia | 05.10.2013 17:00 |
05.10.2013 17:00
81:66
|
|
Basket ROW Rybnik - King Wilki Morskie Szczecin | 05.10.2013 17:30 |
05.10.2013 17:30
52:59
|
|
Widzew Łódź -
CCC Polkowice
Sportklub / TVP Wrocław - 2013-10-05 17:45
|
05.10.2013 17:45 |
05.10.2013 17:45
50:68
|
Runda Zasadnicza (Kolejka III)
King Wilki Morskie Szczecin - Energa Toruń | 12.10.2013 16:00 |
12.10.2013 16:00
64:72
|
|
Basket ROW Rybnik - Wisła CanPack Kraków | 12.10.2013 17:30 |
12.10.2013 17:30
37:74
|
|
Riviera Gdynia -
CCC Polkowice
Sportklub/TVP Wrocław - 2013-10-12 17:45
|
12.10.2013 17:45 |
12.10.2013 17:45
53:65
|
|
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Widzew Łódź | 12.10.2013 18:00 |
12.10.2013 18:00
85:70
|
|
MKS MOS Konin - Artego Bydgoszcz | 13.10.2013 19:00 |
13.10.2013 19:00
44:88
|
Runda Zasadnicza (Kolejka IV)
King Wilki Morskie Szczecin - Artego Bydgoszcz | 16.10.2013 17:00 |
16.10.2013 17:00
74:76
|
|
Riviera Gdynia - MKS MOS Konin | 16.10.2013 17:00 |
16.10.2013 17:00
71:58
|
|
CCC Polkowice -
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
Internet - 2013-10-16 17:45
|
16.10.2013 17:45 |
16.10.2013 17:45
65:57
|
|
Basket ROW Rybnik - Widzew Łódź | 16.10.2013 18:00 |
16.10.2013 18:00
66:55
|
|
Energa Toruń -
Wisła CanPack Kraków
Internet - 2013-10-16 19:00
|
16.10.2013 19:00 |
16.10.2013 19:00
76:86
|
Runda Zasadnicza (Kolejka V)
Energa Toruń -
Widzew Łódź
Internet - 2013-10-19 15:00
|
19.10.2013 15:00 |
19.10.2013 15:00
78:49
|
|
Riviera Gdynia - King Wilki Morskie Szczecin | 19.10.2013 16:00 |
19.10.2013 16:00
56:68
|
|
MKS MOS Konin -
CCC Polkowice
Sportklub/TVP Wrocław - 2013-10-19 17:45
|
19.10.2013 17:45 |
19.10.2013 17:45
43:63
|
|
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Basket ROW Rybnik | 19.10.2013 18:00 |
19.10.2013 18:00
99:104
|
|
Wisła CanPack Kraków -
Artego Bydgoszcz
Internet - 2013-10-20 16:00
|
20.10.2013 16:00 |
20.10.2013 16:00
68:50
|
Runda Zasadnicza (Kolejka VI)
MKS MOS Konin -
King Wilki Morskie Szczecin
Sportklub - 2013-10-26 16:00
|
26.10.2013 16:00 |
26.10.2013 16:00
45:74
|
|
Artego Bydgoszcz - Widzew Łódź | 26.10.2013 17:00 |
26.10.2013 17:00
69:64
|
|
CCC Polkowice - Basket ROW Rybnik | 26.10.2013 17:45 |
26.10.2013 17:45
47:56
|
|
Energa Toruń -
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
Internet - 2013-10-26 18:00
|
26.10.2013 18:00 |
26.10.2013 18:00
74:66
|
|
Riviera Gdynia - Wisła CanPack Kraków | 27.10.2013 16:00 |
27.10.2013 16:00
51:65
|
Runda Zasadnicza (Kolejka VII)
Wisła CanPack Kraków -
MKS MOS Konin
Internet - 2013-10-30 17:00
|
30.10.2013 17:00 |
30.10.2013 17:00
97:19
|
|
CCC Polkowice -
King Wilki Morskie Szczecin
Sportklub/TVP Wrocław - 2013-10-30 17:45
|
30.10.2013 17:45 |
30.10.2013 17:45
76:52
|
|
Basket ROW Rybnik - Energa Toruń | 30.10.2013 18:00 |
30.10.2013 18:00
61:72
|
|
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz | 30.10.2013 18:00 |
30.10.2013 18:00
76:71
|
|
Widzew Łódź - Riviera Gdynia | 30.10.2013 18:00 |
30.10.2013 18:00
63:62
|
Runda Zasadnicza (Kolejka VIII)
Riviera Gdynia - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. | 02.11.2013 16:00 |
02.11.2013 16:00
73:76
|
|
MKS MOS Konin -
Widzew Łódź
Sportklub - 2013-11-02 16:00
|
02.11.2013 16:00 |
02.11.2013 16:00
84:89
|
|
King Wilki Morskie Szczecin - Wisła CanPack Kraków | 02.11.2013 16:00 |
02.11.2013 16:00
56:77
|
|
Artego Bydgoszcz - Basket ROW Rybnik | 02.11.2013 17:00 |
02.11.2013 17:00
84:73
|
|
CCC Polkowice - Energa Toruń | 02.11.2013 17:45 |
02.11.2013 17:45
82:53
|
Runda Zasadnicza (Kolejka IX)
Basket ROW Rybnik - Riviera Gdynia | 09.11.2013 17:30 |
09.11.2013 17:30
67:52
|
|
Wisła CanPack Kraków -
CCC Polkowice
Sportklub/TVP Wrocław - 2013-11-09 17:45
|
09.11.2013 17:45 |
09.11.2013 17:45
70:53
|
|
Widzew Łódź -
King Wilki Morskie Szczecin
Internet - 2013-11-09 18:00
|
09.11.2013 18:00 |
09.11.2013 18:00
55:60
|
|
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - MKS MOS Konin | 09.11.2013 18:00 |
09.11.2013 18:00
91:73
|
|
Energa Toruń -
Artego Bydgoszcz
Internet - 2013-11-09 18:00
|
09.11.2013 18:00 |
09.11.2013 18:00
73:81
|
Runda Zasadnicza (Kolejka X)
Energa Toruń -
Riviera Gdynia
Sportklub/TV Toruń - 2013-11-15 19:00
|
15.11.2013 19:00 |
15.11.2013 19:00
81:65
|
|
CCC Polkowice -
Artego Bydgoszcz
Sportklub/TVP Wrocław - 2013-11-16 17:45
|
16.11.2013 17:45 |
16.11.2013 17:45
68:60
|
|
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - King Wilki Morskie Szczecin | 16.11.2013 18:00 |
16.11.2013 18:00
73:80
|
|
MKS MOS Konin - Basket ROW Rybnik | 17.11.2013 17:00 |
17.11.2013 17:00
53:82
|
|
Widzew Łódź -
Wisła CanPack Kraków
Internet - 2013-11-17 18:00
|
17.11.2013 18:00 |
17.11.2013 18:00
46:86
|
Runda Zasadnicza (Kolejka XI)
King Wilki Morskie Szczecin - Basket ROW Rybnik | 23.11.2013 17:00 |
23.11.2013 17:00
56:31
|
|
CCC Polkowice -
Widzew Łódź
Internet - 2013-11-23 17:45
|
23.11.2013 17:45 |
23.11.2013 17:45
71:38
|
|
Wisła CanPack Kraków -
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
Internet - 2013-11-23 18:00
|
23.11.2013 18:00 |
23.11.2013 18:00
110:75
|
|
MKS MOS Konin -
Energa Toruń
Internet - 2013-11-23 18:00
|
23.11.2013 18:00 |
23.11.2013 18:00
59:81
|
|
Riviera Gdynia - Artego Bydgoszcz | 24.11.2013 16:00 |
24.11.2013 16:00
62:59
|
Runda Zasadnicza (Kolejka XII)
Artego Bydgoszcz - MKS MOS Konin | 30.11.2013 17:00 |
30.11.2013 17:00
84:30
|
|
CCC Polkowice -
Riviera Gdynia
Internet - 2013-11-30 17:45
|
30.11.2013 17:45 |
30.11.2013 17:45
88:43
|
|
Energa Toruń -
King Wilki Morskie Szczecin
Internet - 2013-11-30 18:00
|
30.11.2013 18:00 |
30.11.2013 18:00
82:76
|
|
Widzew Łódź -
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
Internet - 2013-11-30 18:00
|
30.11.2013 18:00 |
30.11.2013 18:00
72:82
|
|
Wisła CanPack Kraków - Basket ROW Rybnik | 01.12.2013 16:00 |
01.12.2013 16:00
76:61
|
Runda Zasadnicza (Kolejka XIII)
Wisła CanPack Kraków -
Energa Toruń
Sportklub - 2013-12-07 16:00
|
07.12.2013 16:00 |
07.12.2013 16:00
79:56
|
|
Artego Bydgoszcz - King Wilki Morskie Szczecin | 07.12.2013 17:00 |
07.12.2013 17:00
92:59
|
|
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. -
CCC Polkowice
TVP Wrocław - 2013-12-07 17:45
|
07.12.2013 17:45 |
07.12.2013 17:45
69:61
|
|
MKS MOS Konin - Riviera Gdynia | 08.12.2013 17:00 |
08.12.2013 17:00
40:51
|
|
Widzew Łódź -
Basket ROW Rybnik
Internet - 2013-12-08 18:00
|
08.12.2013 18:00 |
08.12.2013 18:00
60:70
|
Runda Zasadnicza (Kolejka XIV)
Basket ROW Rybnik -
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
Sportklub - 2013-12-14 16:00
|
14.12.2013 16:00 |
14.12.2013 16:00
76:79
|
|
Artego Bydgoszcz - Wisła CanPack Kraków | 14.12.2013 17:00 |
14.12.2013 17:00
69:78
|
|
CCC Polkowice - MKS MOS Konin | 14.12.2013 17:45 |
14.12.2013 17:45
76:31
|
|
King Wilki Morskie Szczecin - Riviera Gdynia | 14.12.2013 19:00 |
14.12.2013 19:00
80:60
|
|
Widzew Łódź -
Energa Toruń
www.torun.tv - 2013-12-15 18:00
|
15.12.2013 18:00 |
15.12.2013 18:00
71:75
|
Runda Zasadnicza (Kolejka XV)
Basket ROW Rybnik -
CCC Polkowice
Sportklub/TVP Wrocław - 2013-12-18 19:00
|
18.12.2013 19:00 |
18.12.2013 19:00
43:68
|
|
Wisła CanPack Kraków - Riviera Gdynia | 21.12.2013 17:00 |
21.12.2013 17:00
88:57
|
|
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. -
Energa Toruń
www.torun.tv - 2013-12-21 18:00
|
21.12.2013 18:00 |
21.12.2013 18:00
63:61
|
|
Widzew Łódź -
Artego Bydgoszcz
www.tvtoya.pl/live - 2013-12-21 18:00
|
21.12.2013 18:00 |
21.12.2013 18:00
53:62
|
|
King Wilki Morskie Szczecin - MKS MOS Konin | 21.12.2013 19:00 |
21.12.2013 19:00
51:61
|
Runda Zasadnicza (Kolejka XVI)
King Wilki Morskie Szczecin -
CCC Polkowice
Sportklub/TVP Wrocław - 2014-01-04 17:45
|
04.01.2014 17:45 |
04.01.2014 17:45
45:60
|
|
Energa Toruń -
Basket ROW Rybnik
www.torun.tv - 2014-01-04 18:00
|
04.01.2014 18:00 |
04.01.2014 18:00
79:69
|
|
Artego Bydgoszcz - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. | 04.01.2014 19:00 |
04.01.2014 19:00
76:61
|
|
Riviera Gdynia - Widzew Łódź | 05.01.2014 15:00 |
05.01.2014 15:00
73:45
|
|
MKS MOS Konin - Wisła CanPack Kraków | 05.01.2014 17:00 |
05.01.2014 17:00
46:98
|
Runda Zasadnicza (Kolejka XVII)
Basket ROW Rybnik - Artego Bydgoszcz | 08.01.2014 18:00 |
08.01.2014 18:00
61:76
|
|
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Riviera Gdynia | 08.01.2014 18:00 |
08.01.2014 18:00
86:71
|
|
Widzew Łódź - MKS MOS Konin | 08.01.2014 18:00 |
08.01.2014 18:00
71:53
|
|
Wisła CanPack Kraków - King Wilki Morskie Szczecin | 08.01.2014 18:00 |
08.01.2014 18:00
76:61
|
|
Energa Toruń -
CCC Polkowice
www.torun.tv - 2014-01-08 19:00
|
08.01.2014 19:00 |
08.01.2014 19:00
57:60
|
Runda Zasadnicza (Kolejka XVIII)
CCC Polkowice -
Wisła CanPack Kraków
TVP Wrocław - 2014-01-11 17:45
|
11.01.2014 17:45 |
11.01.2014 17:45
63:73
|
|
King Wilki Morskie Szczecin - Widzew Łódź | 11.01.2014 18:00 |
11.01.2014 18:00
79:55
|
|
MKS MOS Konin - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. | 11.01.2014 18:00 |
11.01.2014 18:00
58:83
|
|
Riviera Gdynia - Basket ROW Rybnik | 11.01.2014 18:00 |
11.01.2014 18:00
63:75
|
|
Artego Bydgoszcz - Energa Toruń | 11.01.2014 18:00 |
11.01.2014 18:00
67:52
|