Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-11-26 16:00
71
69
Wisła CanPack Kraków
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-11-26 16:00
79
44
Energa Toruń
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-11-26 17:00
89
79
TV Toruń - 2017-11-26 16:50
PGE MKK Siedlce
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2017-11-26 17:00
68
80
https://www.facebook.com/SportSiedlcePL/videos/1608456515916070/?notif_id=1511517418328305&notif_t=live_video_schedule_broadcaster -
Widzew Łódź
Enea AZS Poznań
2017-11-29 18:00
66
72
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
Widzew Łódź
2017-12-02 17:00
77
61
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-12-03 17:00
67
78
https://www.youtube.com/watch?v=4naX6weiIWM - 2017-12-03 16:55
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
1KS Ślęza Wrocław
2017-12-03 17:00
76
81
Basket 90 Gdynia
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-12-03 17:00
69
62
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
PGE MKK Siedlce
2017-12-03 18:00
79
68
1KS Ślęza Wrocław
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2017-12-07 18:30
68
73
Echo24 - 2017-12-07 18:25
PGE MKK Siedlce
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-12-09 16:00
61
71
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Enea AZS Poznań
TV | 2017-12-09 17:00
75
79
TV Proart - 2017-12-09 00:00
Energa Toruń
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2017-12-09 18:00
63
74
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Widzew Łódź
2017-12-09 18:00
73
44
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-12-10 17:00
52
58
YouTube - 2017-12-10 16:55
CCC Polkowice
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-12-10 19:00
82
64
TVP Wrocław - 2017-12-09 18:50
Enea AZS Poznań
Energa Toruń
TV | 2017-12-12 18:00
71
76
TV Com - 2017-12-12 17:55
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Widzew Łódź
2017-12-16 17:00
74
81
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Energa Toruń
2017-12-16 18:00
68
82
Enea AZS Poznań
CCC Polkowice
TV | 2017-12-16 18:15
53
103
TV Com - 2017-12-16 18:00
Wisła CanPack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
2017-12-17 16:00
74
65
Artego Bydgoszcz
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-12-17 17:00
86
64
YouTube - 2017-12-17 16:55
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-12-17 18:00
66
55

Czas do meczu w TV: Artego Bydgoszcz - Widzew Łódź 06.01.2018, godz. 00:00, YouTube

0h 0m 0s

2017-12-17 17:45
13. kolejka: Hit dla Wisły CanPack!
2017-12-15 18:15
Leonor Rodriguez najlepszą zawodniczką listopada
2017-12-15 09:51
Transmisja: Artego - PGE MKK
2017-12-14 19:52
Puchary: Artego wygrywa, minimalna porażka Basketu 90

Statystyki Basket Ligi Kobiet:

1. Kahleah Copper Basket 90 Gdynia
23,1 Punkty / Mecz
2. Oksana Mołłowa PGE MKK Siedlce
19,0 Punkty / Mecz
3. Feyonda Fitzgerald Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
17,9 Punkty / Mecz
4. Jazmine Davis Enea AZS Poznań
17,9 Punkty / Mecz
5. Leonor Rodríguez Wisła CanPack Kraków
17,3 Punkty / Mecz
Zobacz więcej statystyk
1. Carolyn Swords InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.
23,5 Eval / Mecz
2. Breanna Lewis TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
20,7 Eval / Mecz
3. Kelley Cain Energa Toruń
20,1 Eval / Mecz
4. Kathleen Scheer Widzew Łódź
19,6 Eval / Mecz
5. Kahleah Copper Basket 90 Gdynia
18,7 Eval / Mecz
Zobacz więcej statystyk
1. Sharnee Zoll-Norman 1KS Ślęza Wrocław
8,6 Asysty / Mecz
2. Julie McBride Artego Bydgoszcz
8,2 Asysty / Mecz
3. Naketia Swanier KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
7,6 Asysty / Mecz
4. Jordan Jones TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
7,5 Asysty / Mecz
5. Lauren Mansfield Energa Toruń
5,8 Asysty / Mecz
Zobacz więcej statystyk
1. Uju Ugoka Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
11,3 Zbiórki / Mecz
2. Sofija Aleksandravicius Basket 90 Gdynia
9,8 Zbiórki / Mecz
3. Kelley Cain Energa Toruń
9,7 Zbiórki / Mecz
4. Carolyn Swords InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.
9,3 Zbiórki / Mecz
5. Breanna Lewis TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
9,3 Zbiórki / Mecz
Zobacz więcej statystyk
1. Naketia Swanier KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2,5 Przechwyty / Mecz
2. Jordan Jones TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
2,3 Przechwyty / Mecz
3. Sharnee Zoll-Norman 1KS Ślęza Wrocław
2,3 Przechwyty / Mecz
4. Miah Spencer InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.
2,2 Przechwyty / Mecz
5. Maurita Reid Wisła CanPack Kraków
2,1 Przechwyty / Mecz
Zobacz więcej statystyk
1. Dragana Stanković Artego Bydgoszcz
3,0 Bloki / Mecz
2. Kathleen Scheer Widzew Łódź
1,7 Bloki / Mecz
3. Wiktoria Zapart Widzew Łódź
1,4 Bloki / Mecz
4. Giedrė Labuckienė Wisła CanPack Kraków
1,3 Bloki / Mecz
5. Kelley Cain Energa Toruń
1,3 Bloki / Mecz
Zobacz więcej statystyk
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka