Terminarz
Runda Zasadnicza - Sezon 2014/2015
Runda Zasadnicza (1 kolejka)
AZS UMCS Lublin -
Energa Toruń
TVP Sport - 2014-10-03 18:00
|
03.10.2014 18:00 |
03.10.2014 18:00
71:72
|
|
Wisła CP Kraków -
Internet - 2014-10-04 16:00
|
04.10.2014 16:00 |
04.10.2014 16:00
96:37
|
|
Widzew Łódź -
MKK Siedlce
Internet - 2014-10-04 17:30
|
04.10.2014 17:30 |
04.10.2014 17:30
56:75
|
|
Basket ROW Rybnik - Artego Bydgoszcz | 04.10.2014 17:30 |
04.10.2014 17:30
62:75
|
|
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Basket Konin | 04.10.2014 18:00 |
04.10.2014 18:00
74:71
|
|
Ślęza Wrocław -
CCC Polkowice
TVP Wrocław - 2014-10-05 17:45
|
05.10.2014 17:45 |
05.10.2014 17:45
54:63
|
Runda Zasadnicza (2 kolejka)
Energa Toruń -
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
Internet - 2014-10-11 16:00
|
11.10.2014 16:00 |
11.10.2014 16:00
82:58
|
|
- Ślęza Wrocław | 11.10.2014 17:00 |
11.10.2014 17:00
72:77
|
|
CCC Polkowice - Basket ROW Rybnik | 11.10.2014 17:45 |
11.10.2014 17:45
76:47
|
|
MKK Siedlce - Basket Konin | 11.10.2014 18:00 |
11.10.2014 18:00
88:65
|
|
Artego Bydgoszcz - AZS UMCS Lublin | 11.10.2014 18:00 |
11.10.2014 18:00
91:41
|
|
Widzew Łódź -
Wisła CP Kraków
Internet - 2014-10-11 18:00
|
11.10.2014 18:00 |
11.10.2014 18:00
41:81
|
Runda Zasadnicza (3 kolejka)
Basket ROW Rybnik - | 16.10.2014 18:00 |
16.10.2014 18:00
62:59
|
|
Wisła CP Kraków -
MKK Siedlce
Internet - 2014-10-18 16:00
|
18.10.2014 16:00 |
18.10.2014 16:00
60:55
|
|
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. -
Artego Bydgoszcz
Sportklub - 2014-10-18 16:00
|
18.10.2014 16:00 |
18.10.2014 16:00
93:76
|
|
Ślęza Wrocław - Widzew Łódź | 18.10.2014 18:00 |
18.10.2014 18:00
75:81
|
|
Basket Konin -
Energa Toruń
Internet - 2014-10-19 17:00
|
19.10.2014 17:00 |
19.10.2014 17:00
70:80
|
|
AZS UMCS Lublin - CCC Polkowice | 03.12.2014 17:00 |
03.12.2014 17:00
63:59
|
Runda Zasadnicza (4 kolejka)
Artego Bydgoszcz -
Basket Konin
Internet (PPV) - 2014-10-25 16:00
|
25.10.2014 16:00 |
25.10.2014 16:00
103:62
|
|
MKK Siedlce -
Energa Toruń
Internet - 2014-10-25 17:00
|
25.10.2014 17:00 |
25.10.2014 17:00
65:86
|
|
Basket ROW Rybnik - Widzew Łódź | 25.10.2014 17:30 |
25.10.2014 17:30
75:53
|
|
CCC Polkowice -
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
TVP Wrocław - 2014-10-25 17:45
|
25.10.2014 17:45 |
25.10.2014 17:45
69:67
|
|
- AZS UMCS Lublin | 26.10.2014 16:00 |
26.10.2014 16:00
71:75
|
|
Wisła CP Kraków -
Ślęza Wrocław
Internet - 2014-10-26 16:00
|
26.10.2014 16:00 |
26.10.2014 16:00
83:64
|
Runda Zasadnicza (5 kolejka)
Ślęza Wrocław -
MKK Siedlce
Sportklub - 2014-11-02 16:00
|
02.11.2014 16:00 |
02.11.2014 16:00
72:65
|
|
AZS UMCS Lublin - Widzew Łódź | 02.11.2014 16:00 |
02.11.2014 16:00
70:53
|
|
Basket Konin - CCC Polkowice | 02.11.2014 17:00 |
02.11.2014 17:00
62:65
|
|
Energa Toruń -
Artego Bydgoszcz
Internet - 2014-11-02 17:00
|
02.11.2014 17:00 |
02.11.2014 17:00
92:71
|
|
Basket ROW Rybnik - Wisła CP Kraków | 02.11.2014 17:30 |
02.11.2014 17:30
61:84
|
|
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - | 02.11.2014 18:00 |
02.11.2014 18:00
95:60
|
Runda Zasadnicza (6 kolejka)
Wisła CP Kraków -
AZS UMCS Lublin
Internet - 2014-11-08 16:00
|
08.11.2014 16:00 |
08.11.2014 16:00
81:56
|
|
MKK Siedlce -
Artego Bydgoszcz
Internet - 2014-11-08 18:00
|
08.11.2014 18:00 |
08.11.2014 18:00
65:82
|
|
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Widzew Łódź | 08.11.2014 18:00 |
08.11.2014 18:00
76:65
|
|
Ślęza Wrocław - Basket ROW Rybnik | 08.11.2014 18:00 |
08.11.2014 18:00
80:82
|
|
Basket Konin - | 09.11.2014 17:00 |
09.11.2014 17:00
54:77
|
|
CCC Polkowice -
Energa Toruń
TVP Sport/TVP Wrocław - 2014-11-09 17:45
|
09.11.2014 17:45 |
09.11.2014 17:45
73:62
|
Runda Zasadnicza (7 kolejka)
Basket ROW Rybnik - MKK Siedlce | 15.11.2014 17:30 |
15.11.2014 17:30
68:63
|
|
Artego Bydgoszcz -
CCC Polkowice
TVP Wrocław - 2014-11-15 17:45
|
15.11.2014 17:45 |
15.11.2014 17:45
66:64
|
|
AZS UMCS Lublin - Ślęza Wrocław | 15.11.2014 18:00 |
15.11.2014 18:00
54:73
|
|
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Wisła CP Kraków | 15.11.2014 18:00 |
15.11.2014 18:00
66:71
|
|
Basket Konin - Widzew Łódź | 16.11.2014 17:00 |
16.11.2014 17:00
63:79
|
|
Energa Toruń -
Internet - 2014-11-16 17:00
|
16.11.2014 17:00 |
16.11.2014 17:00
102:73
|
Runda Zasadnicza (8 kolejka)
- Artego Bydgoszcz | 21.11.2014 18:00 |
21.11.2014 18:00
60:98
|
|
Wisła CP Kraków -
Basket Konin
Internet - 2014-11-22 17:45
|
22.11.2014 17:45 |
22.11.2014 17:45
88:49
|
|
Energa Toruń - Widzew Łódź | 22.11.2014 18:00 |
22.11.2014 18:00
86:63
|
|
Basket ROW Rybnik - AZS UMCS Lublin | 23.11.2014 17:30 |
23.11.2014 17:30
86:68
|
|
MKK Siedlce -
CCC Polkowice
TVP Wrocław - 2014-11-22 17:45
|
23.11.2014 17:45 |
23.11.2014 17:45
62:79
|
|
Ślęza Wrocław - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. | 23.11.2014 19:00 |
23.11.2014 19:00
72:76
|
Runda Zasadnicza (9 kolejka)
AZS UMCS Lublin - MKK Siedlce | 29.11.2014 16:00 |
29.11.2014 16:00
90:70
|
|
- CCC Polkowice | 29.11.2014 16:00 |
29.11.2014 16:00
48:67
|
|
Artego Bydgoszcz - Widzew Łódź | 29.11.2014 17:00 |
29.11.2014 17:00
95:64
|
|
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Basket ROW Rybnik | 29.11.2014 18:00 |
29.11.2014 18:00
84:70
|
|
Ślęza Wrocław - Basket Konin | 29.11.2014 18:00 |
29.11.2014 18:00
88:62
|
|
Energa Toruń -
Wisła CP Kraków
Internet - 2014-11-30 17:00
|
30.11.2014 17:00 |
30.11.2014 17:00
74:89
|
Runda Zasadnicza (10 kolejka)
Wisła CP Kraków -
Artego Bydgoszcz
Internet - 2014-12-06 17:00
|
06.12.2014 17:00 |
06.12.2014 17:00
88:62
|
|
AZS UMCS Lublin - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. | 06.12.2014 17:00 |
06.12.2014 17:00
58:68
|
|
MKK Siedlce -
Internet - 2014-12-06 18:00
|
06.12.2014 18:00 |
06.12.2014 18:00
79:73
|
|
Ślęza Wrocław - Energa Toruń | 06.12.2014 18:00 |
06.12.2014 18:00
57:75
|
|
Basket Konin - Basket ROW Rybnik | 07.12.2014 17:00 |
07.12.2014 17:00
72:83
|
|
Widzew Łódź -
CCC Polkowice
Internet - 2014-12-07 17:45
|
07.12.2014 17:45 |
07.12.2014 17:45
99:98
|
Runda Zasadnicza (11 kolejka)
-
Widzew Łódź
Sportklub - 2014-12-13 15:00
|
13.12.2014 15:00 |
13.12.2014 15:00
80:65
|
|
Artego Bydgoszcz - Ślęza Wrocław | 13.12.2014 17:00 |
13.12.2014 17:00
65:58
|
|
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - MKK Siedlce | 13.12.2014 18:00 |
13.12.2014 18:00
89:69
|
|
CCC Polkowice -
Wisła CP Kraków
TVP Sport/TVP Wrocław - 2014-12-14 17:45
|
14.12.2014 17:45 |
14.12.2014 17:45
51:59
|
|
Energa Toruń -
Basket ROW Rybnik
Internet - 2014-12-14 19:00
|
14.12.2014 19:00 |
14.12.2014 19:00
79:66
|
|
AZS UMCS Lublin - Basket Konin | 22.01.2015 18:00 |
22.01.2015 18:00
63:73
|
Runda Zasadnicza (12 kolejka)
MKK Siedlce -
Widzew Łódź
Internet - 2014-12-19 18:00
|
19.12.2014 18:00 |
19.12.2014 18:00
76:63
|
|
CCC Polkowice -
Ślęza Wrocław
TVP Wrocław - 2014-12-20 17:45
|
20.12.2014 17:45 |
20.12.2014 17:45
92:38
|
|
Energa Toruń -
AZS UMCS Lublin
Internet - 2014-12-20 18:00
|
20.12.2014 18:00 |
20.12.2014 18:00
69:66
|
|
- Wisła CP Kraków | 21.12.2014 16:00 |
21.12.2014 16:00
82:90
|
|
Artego Bydgoszcz - Basket ROW Rybnik | 21.12.2014 17:00 |
21.12.2014 17:00
88:53
|
|
Basket Konin - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. | 21.12.2014 17:00 |
21.12.2014 17:00
62:83
|
Runda Zasadnicza (13 kolejka)
Basket ROW Rybnik - CCC Polkowice | 10.12.2014 18:00 |
10.12.2014 18:00
66:78
|
|
Wisła CP Kraków -
Widzew Łódź
Internet - 2015-01-03 17:00
|
03.01.2015 17:00 |
03.01.2015 17:00
92:40
|
|
Basket Konin - MKK Siedlce | 04.01.2015 17:00 |
04.01.2015 17:00
69:71
|
|
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Energa Toruń | 04.01.2015 18:00 |
04.01.2015 18:00
78:79
|
|
Ślęza Wrocław -
TVP Wrocław - 2015-01-06 17:45
|
06.01.2015 17:45 |
06.01.2015 17:45
92:79
|
|
AZS UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz | 07.01.2015 18:00 |
07.01.2015 18:00
63:73
|
Runda Zasadnicza (14 kolejka)
- Basket ROW Rybnik | 10.01.2015 15:00 |
10.01.2015 15:00
64:75
|
|
CCC Polkowice - AZS UMCS Lublin | 10.01.2015 17:45 |
10.01.2015 17:45
80:67
|
|
MKK Siedlce -
Wisła CP Kraków
Internet - 2015-01-10 18:00
|
10.01.2015 18:00 |
10.01.2015 18:00
59:73
|
|
Widzew Łódź -
Ślęza Wrocław
Internet - 2015-01-10 18:00
|
10.01.2015 18:00 |
10.01.2015 18:00
74:76
|
|
Artego Bydgoszcz - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. | 11.01.2015 17:00 |
11.01.2015 17:00
62:53
|
|
Energa Toruń -
Basket Konin
Internet - 2015-01-11 17:00
|
11.01.2015 17:00 |
11.01.2015 17:00
88:65
|
Runda Zasadnicza (15 kolejka)
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice | 17.01.2015 18:00 |
17.01.2015 18:00
81:79
|
|
AZS UMCS Lublin - | 17.01.2015 18:00 |
17.01.2015 18:00
74:73
|
|
Widzew Łódź -
Basket ROW Rybnik
Internet - 2015-01-17 18:00
|
17.01.2015 18:00 |
17.01.2015 18:00
64:66
|
|
Ślęza Wrocław - Wisła CP Kraków | 17.01.2015 18:00 |
17.01.2015 18:00
51:83
|
|
Energa Toruń - MKK Siedlce | 18.01.2015 17:00 |
18.01.2015 17:00
91:71
|
|
Basket Konin - Artego Bydgoszcz | 18.01.2015 17:00 |
18.01.2015 17:00
74:88
|
Runda Zasadnicza (16 kolejka)
Wisła CP Kraków -
Basket ROW Rybnik
Internet - 2015-01-31 16:00
|
31.01.2015 16:00 |
31.01.2015 16:00
106:45
|
|
Widzew Łódź -
AZS UMCS Lublin
Sportklub - 2015-01-31 17:30
|
31.01.2015 17:30 |
31.01.2015 17:30
51:72
|
|
CCC Polkowice - Basket Konin | 31.01.2015 17:45 |
31.01.2015 17:45
72:46
|
|
MKK Siedlce - Ślęza Wrocław | 01.02.2015 17:00 |
01.02.2015 17:00
70:59
|
|
Artego Bydgoszcz - Energa Toruń | 01.02.2015 17:00 |
01.02.2015 17:00
72:66
|
|
- KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. | 01.02.2015 19:00 |
01.02.2015 19:00
74:66
|
Runda Zasadnicza (17 kolejka)
Widzew Łódź - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. | 22.01.2015 18:30 |
22.01.2015 18:30
59:69
|
|
Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce | 07.02.2015 17:00 |
07.02.2015 17:00
75:70
|
|
Basket ROW Rybnik - Ślęza Wrocław | 07.02.2015 17:30 |
07.02.2015 17:30
64:72
|
|
AZS UMCS Lublin -
Wisła CP Kraków
TVP Lublin - 2015-02-07 18:00
|
07.02.2015 18:00 |
07.02.2015 18:00
61:103
|
|
Energa Toruń -
CCC Polkowice
Internet - 2015-02-08 17:00
|
08.02.2015 17:00 |
08.02.2015 17:00
64:67
|
|
- Basket Konin | 08.02.2015 19:00 |
08.02.2015 19:00
95:62
|
Runda Zasadnicza (18 kolejka)
Wisła CP Kraków -
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
Internet - 2015-02-14 16:00
|
14.02.2015 16:00 |
14.02.2015 16:00
68:64
|
|
MKK Siedlce -
Basket ROW Rybnik
Sportklub - 2015-02-14 17:00
|
14.02.2015 17:00 |
14.02.2015 17:00
72:85
|
|
CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz | 14.02.2015 17:45 |
14.02.2015 17:45
57:66
|
|
Ślęza Wrocław - AZS UMCS Lublin | 14.02.2015 18:00 |
14.02.2015 18:00
67:63
|
|
Widzew Łódź -
Basket Konin
Internet - 2015-02-14 18:00
|
14.02.2015 18:00 |
14.02.2015 18:00
78:89
|
|
- Energa Toruń | 15.02.2015 16:00 |
15.02.2015 16:00
67:83
|
Runda Zasadnicza (19 kolejka)
Widzew Łódź -
Energa Toruń
Internet - 2015-02-21 18:00
|
21.02.2015 18:00 |
21.02.2015 18:00
72:82
|
|
AZS UMCS Lublin - Basket ROW Rybnik | 21.02.2015 19:00 |
21.02.2015 19:00
68:62
|
|
Basket Konin - Wisła CP Kraków | 22.02.2015 17:00 |
22.02.2015 17:00
63:84
|
|
CCC Polkowice - MKK Siedlce | 22.02.2015 17:45 |
22.02.2015 17:45
63:51
|
|
Artego Bydgoszcz - | 22.02.2015 18:00 |
22.02.2015 18:00
94:60
|
|
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Ślęza Wrocław | 22.02.2015 18:00 |
22.02.2015 18:00
64:52
|
Runda Zasadnicza (20 kolejka)
CCC Polkowice - | 18.02.2015 17:45 |
18.02.2015 17:45
66:51
|
|
Basket ROW Rybnik - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. | 18.02.2015 18:00 |
18.02.2015 18:00
66:77
|
|
Basket Konin -
Ślęza Wrocław
Internet - 2015-02-25 18:00
|
25.02.2015 18:00 |
25.02.2015 18:00
82:66
|
|
Wisła CP Kraków - Energa Toruń | 25.02.2015 18:30 |
25.02.2015 18:30
70:66
|
|
Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz | 25.02.2015 19:00 |
25.02.2015 19:00
59:94
|
|
MKK Siedlce - AZS UMCS Lublin | 26.02.2015 18:00 |
26.02.2015 18:00
68:52
|
Runda Zasadnicza (21 kolejka)
- MKK Siedlce | 04.03.2015 17:00 |
04.03.2015 17:00
59:71
|
|
Artego Bydgoszcz - Wisła CP Kraków | 04.03.2015 17:00 |
04.03.2015 17:00
68:90
|
|
CCC Polkowice - Widzew Łódź | 04.03.2015 17:45 |
04.03.2015 17:45
70:45
|
|
Basket ROW Rybnik - Basket Konin | 04.03.2015 18:00 |
04.03.2015 18:00
68:74
|
|
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - AZS UMCS Lublin | 04.03.2015 18:00 |
04.03.2015 18:00
74:48
|
|
Energa Toruń -
Ślęza Wrocław
Internet - 2015-03-04 19:00
|
04.03.2015 19:00 |
04.03.2015 19:00
74:51
|
Runda Zasadnicza (22 kolejka)
Basket ROW Rybnik - Energa Toruń | 07.03.2015 17:30 |
07.03.2015 17:30
55:72
|
|
MKK Siedlce - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. | 08.03.2015 18:00 |
08.03.2015 18:00
79:83
|
|
Basket Konin - AZS UMCS Lublin | 08.03.2015 18:00 |
08.03.2015 18:00
71:67
|
|
Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz | 08.03.2015 18:00 |
08.03.2015 18:00
52:65
|
|
Wisła CP Kraków -
CCC Polkowice
Internet - 2015-03-08 18:00
|
08.03.2015 18:00 |
08.03.2015 18:00
74:47
|
|
Widzew Łódź -
Internet - 2015-03-08 18:00
|
08.03.2015 18:00 |
08.03.2015 18:00
66:59
|