Terminarz
Runda Zasadnicza - Sezon 2015/2016
Runda Zasadnicza (1 kolejka)
Wisła Can-Pack Kraków - Basket 90 Gdynia | 19.09.2015 15:30 |
19.09.2015 15:30
84:49
|
|
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń | 19.09.2015 17:00 |
19.09.2015 17:00
57:53
|
|
Ślęza Wrocław -
MKS Polkowice
TVP Sport - 2015-09-19 17:15
|
19.09.2015 17:15 |
19.09.2015 17:15
67:56
|
|
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Pszczółka AZS UMCS Lublin | 20.09.2015 17:00 |
20.09.2015 17:00
67:61
|
|
Artego Bydgoszcz - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań | 20.09.2015 18:00 |
20.09.2015 18:00
96:53
|
|
Widzew Łódź -
MKK Siedlce
Internet - 2015-09-20 18:00
|
20.09.2015 18:00 |
20.09.2015 18:00
68:62
|
Runda Zasadnicza (2 kolejka)
Basket 90 Gdynia -
Widzew Łódź
Internet - 2015-09-23 17:30
|
23.09.2015 17:30 |
23.09.2015 17:30
82:79
|
|
Ślęza Wrocław - MKK Siedlce | 23.09.2015 18:00 |
23.09.2015 18:00
74:61
|
|
Artego Bydgoszcz - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. | 23.09.2015 18:00 |
23.09.2015 18:00
72:55
|
|
Energa Toruń -
MKS Polkowice
Internet - 2015-09-23 19:00
|
23.09.2015 19:00 |
23.09.2015 19:00
67:75
|
|
Pszczółka AZS UMCS Lublin - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec | 23.09.2015 19:00 |
23.09.2015 19:00
68:48
|
|
Wisła Can-Pack Kraków - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań | 24.09.2015 18:30 |
24.09.2015 18:30
66:52
|
Runda Zasadnicza (3 kolejka)
Widzew Łódź - Ślęza Wrocław | 26.09.2015 18:00 |
26.09.2015 18:00
51:70
|
|
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Wisła Can-Pack Kraków | 27.09.2015 17:00 |
27.09.2015 17:00
44:64
|
|
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz | 27.09.2015 17:00 |
27.09.2015 17:00
44:70
|
|
MKK Siedlce -
Energa Toruń
Internet - 2015-09-27 17:00
|
27.09.2015 17:00 |
27.09.2015 17:00
71:66
|
|
MKS Polkowice -
Pszczółka AZS UMCS Lublin
Internet - 2015-09-27 17:45
|
27.09.2015 17:45 |
27.09.2015 17:45
48:62
|
|
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Basket 90 Gdynia | 07.10.2015 16:00 |
07.10.2015 16:00
78:79
|
Runda Zasadnicza (4 kolejka)
Energa Toruń -
Widzew Łódź
Internet - 2015-10-10 18:00
|
10.10.2015 18:00 |
10.10.2015 18:00
80:61
|
|
Pszczółka AZS UMCS Lublin -
MKK Siedlce
Internet - 2015-10-10 18:00
|
10.10.2015 18:00 |
10.10.2015 18:00
82:42
|
|
Wisła Can-Pack Kraków - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec | 10.10.2015 19:00 |
10.10.2015 19:00
87:67
|
|
Basket 90 Gdynia - Ślęza Wrocław | 10.10.2015 19:30 |
10.10.2015 19:30
63:76
|
|
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań -
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
Internet - 2015-10-11 16:00
|
11.10.2015 16:00 |
11.10.2015 16:00
75:69
|
|
MKS Polkowice - Artego Bydgoszcz | 11.10.2015 17:45 |
11.10.2015 17:45
67:62
|
Runda Zasadnicza (5 kolejka)
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań | 17.10.2015 17:00 |
17.10.2015 17:00
68:55
|
|
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Basket 90 Gdynia | 17.10.2015 18:00 |
17.10.2015 18:00
61:68
|
|
MKK Siedlce -
Artego Bydgoszcz
Internet - 2015-10-18 17:00
|
18.10.2015 17:00 |
18.10.2015 17:00
66:118
|
|
Ślęza Wrocław -
Energa Toruń
Internet - 2015-10-18 17:30
|
18.10.2015 17:30 |
18.10.2015 17:30
78:80
|
|
MKS Polkowice - Wisła Can-Pack Kraków | 18.10.2015 17:45 |
18.10.2015 17:45
57:51
|
|
Widzew Łódź -
Pszczółka AZS UMCS Lublin
Internet - 2015-10-18 18:00
|
18.10.2015 18:00 |
18.10.2015 18:00
75:92
|
Runda Zasadnicza (6 kolejka)
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - MKS Polkowice | 24.10.2015 16:00 |
24.10.2015 16:00
74:81
|
|
Pszczółka AZS UMCS Lublin -
Ślęza Wrocław
Internet - 2015-10-24 17:00
|
24.10.2015 17:00 |
24.10.2015 17:00
88:83
|
|
Artego Bydgoszcz - Widzew Łódź | 24.10.2015 17:00 |
24.10.2015 17:00
85:53
|
|
Energa Toruń -
Basket 90 Gdynia
Internet - 2015-10-24 18:00
|
24.10.2015 18:00 |
24.10.2015 18:00
69:78
|
|
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. -
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Internet - 2015-10-24 18:00
|
24.10.2015 18:00 |
24.10.2015 18:00
58:55
|
|
Wisła Can-Pack Kraków - MKK Siedlce | 25.10.2015 17:00 |
25.10.2015 17:00
93:57
|
Runda Zasadnicza (7 kolejka)
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Basket 90 Gdynia | 30.10.2015 18:00 |
30.10.2015 18:00
60:66
|
|
MKS Polkowice - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. | 31.10.2015 17:45 |
31.10.2015 17:45
75:56
|
|
MKK Siedlce -
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań
Internet - 2015-10-31 18:00
|
31.10.2015 18:00 |
31.10.2015 18:00
64:70
|
|
Widzew Łódź - Wisła Can-Pack Kraków | 31.10.2015 18:00 |
31.10.2015 18:00
68:69
|
|
Ślęza Wrocław -
Artego Bydgoszcz
Internet - 2015-10-31 18:00
|
31.10.2015 18:00 |
31.10.2015 18:00
89:67
|
|
Energa Toruń -
Pszczółka AZS UMCS Lublin
Internet - 2015-10-31 18:00
|
31.10.2015 18:00 |
31.10.2015 18:00
49:58
|
Runda Zasadnicza (8 kolejka)
Basket 90 Gdynia - Pszczółka AZS UMCS Lublin | 07.11.2015 15:30 |
07.11.2015 15:30
69:56
|
|
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Widzew Łódź | 07.11.2015 16:00 |
07.11.2015 16:00
49:71
|
|
Wisła Can-Pack Kraków - Ślęza Wrocław | 07.11.2015 17:00 |
07.11.2015 17:00
87:51
|
|
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKS Polkowice | 07.11.2015 17:00 |
07.11.2015 17:00
45:54
|
|
Artego Bydgoszcz -
Energa Toruń
Internet - 2015-11-07 17:30
|
07.11.2015 17:30 |
07.11.2015 17:30
84:49
|
|
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - MKK Siedlce | 07.11.2015 18:00 |
07.11.2015 18:00
56:49
|
Runda Zasadnicza (9 kolejka)
Ślęza Wrocław - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań | 14.11.2015 14:30 |
14.11.2015 14:30
87:51
|
|
MKK Siedlce -
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Internet - 2015-11-14 16:00
|
14.11.2015 16:00 |
14.11.2015 16:00
81:73
|
|
MKS Polkowice - Basket 90 Gdynia | 14.11.2015 17:45 |
14.11.2015 17:45
59:45
|
|
Widzew Łódź -
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
Internet - 2015-11-14 19:00
|
14.11.2015 18:00 |
14.11.2015 18:00
71:62
|
|
Pszczółka AZS UMCS Lublin -
Artego Bydgoszcz
Internet - 2015-11-14 18:00
|
14.11.2015 18:00 |
14.11.2015 18:00
47:56
|
|
Energa Toruń -
Wisła Can-Pack Kraków
Internet - 2015-11-14 20:30
|
14.11.2015 20:30 |
14.11.2015 20:30
64:87
|
Runda Zasadnicza (10 kolejka)
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Energa Toruń | 29.11.2015 16:00 |
29.11.2015 16:00
38:84
|
|
Pszczółka AZS UMCS Lublin -
Wisła Can-Pack Kraków
TVP Lublin, sport.tvp.pl - 2015-11-29 17:00
|
29.11.2015 17:00 |
29.11.2015 17:00
44:50
|
|
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Ślęza Wrocław | 29.11.2015 17:00 |
29.11.2015 17:00
43:72
|
|
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec -
Widzew Łódź
Internet - 2015-11-29 17:00
|
29.11.2015 17:00 |
29.11.2015 17:00
60:79
|
|
MKS Polkowice - MKK Siedlce | 29.11.2015 17:45 |
29.11.2015 17:45
95:61
|
|
Basket 90 Gdynia - Artego Bydgoszcz | 16.12.2015 18:00 |
16.12.2015 18:00
54:87
|
Runda Zasadnicza (11 kolejka)
Pszczółka AZS UMCS Lublin - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań | 04.12.2015 17:00 |
04.12.2015 17:00
53:70
|
|
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Energa Toruń | 05.12.2015 18:00 |
05.12.2015 18:00
45:67
|
|
MKK Siedlce -
Basket 90 Gdynia
Internet - 2015-12-06 17:00
|
06.12.2015 17:00 |
06.12.2015 17:00
77:91
|
|
Ślęza Wrocław - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec | 06.12.2015 17:00 |
06.12.2015 17:00
87:64
|
|
Artego Bydgoszcz -
Wisła Can-Pack Kraków
Internet - 2015-12-06 17:00
|
06.12.2015 17:00 |
06.12.2015 17:00
63:66
|
|
Widzew Łódź -
MKS Polkowice
Internet - 2015-12-06 18:00
|
06.12.2015 18:00 |
06.12.2015 18:00
42:51
|
Runda Zasadnicza (12 kolejka)
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Artego Bydgoszcz | 12.12.2015 16:00 |
12.12.2015 16:00
52:84
|
|
Pszczółka AZS UMCS Lublin - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. | 12.12.2015 17:00 |
12.12.2015 17:00
69:66
|
|
MKS Polkowice - Ślęza Wrocław | 12.12.2015 17:45 |
12.12.2015 17:45
65:62
|
|
MKK Siedlce -
Widzew Łódź
Internet - 2015-12-12 19:00
|
12.12.2015 19:00 |
12.12.2015 19:00
78:80
|
|
Basket 90 Gdynia - Wisła Can-Pack Kraków | 13.12.2015 17:00 |
13.12.2015 17:00
87:78
|
|
Energa Toruń -
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Internet - 2015-12-13 17:00
|
13.12.2015 17:00 |
13.12.2015 17:00
54:46
|
Runda Zasadnicza (13 kolejka)
MKK Siedlce -
Ślęza Wrocław
Internet - 2015-12-19 17:00
|
19.12.2015 17:00 |
19.12.2015 17:00
65:93
|
|
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Pszczółka AZS UMCS Lublin | 19.12.2015 17:00 |
19.12.2015 17:00
65:61
|
|
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Artego Bydgoszcz | 19.12.2015 18:00 |
19.12.2015 18:00
65:71
|
|
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Wisła Can-Pack Kraków | 19.12.2015 18:00 |
19.12.2015 18:00
50:77
|
|
MKS Polkowice -
Energa Toruń
Internet - 2015-12-20 17:45
|
20.12.2015 17:45 |
20.12.2015 17:45
54:47
|
|
Widzew Łódź -
Basket 90 Gdynia
Internet - 2015-12-20 18:00
|
20.12.2015 18:00 |
20.12.2015 18:00
59:99
|
Runda Zasadnicza (14 kolejka)
Wisła Can-Pack Kraków - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. | 09.01.2016 17:00 |
09.01.2016 17:00
79:65
|
|
Pszczółka AZS UMCS Lublin -
MKS Polkowice
Internet - 2016-01-09 17:00
|
09.01.2016 17:00 |
09.01.2016 17:00
66:67
|
|
Energa Toruń -
MKK Siedlce
Internet - 2016-01-09 18:00
|
09.01.2016 18:00 |
09.01.2016 18:00
95:68
|
|
Ślęza Wrocław - Widzew Łódź | 09.01.2016 18:00 |
09.01.2016 18:00
101:48
|
|
Artego Bydgoszcz - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec | 10.01.2016 17:00 |
10.01.2016 17:00
72:63
|
|
Basket 90 Gdynia - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań | 13.01.2016 18:00 |
13.01.2016 18:00
62:47
|
Runda Zasadnicza (15 kolejka)
Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia | 16.01.2016 17:00 |
16.01.2016 17:00
71:65
|
|
Artego Bydgoszcz - MKS Polkowice | 16.01.2016 17:00 |
16.01.2016 17:00
80:44
|
|
Widzew Łódź -
Energa Toruń
Internet - 2016-01-16 18:00
|
16.01.2016 18:00 |
16.01.2016 18:00
63:66
|
|
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. -
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań
Internet - 2016-01-16 00:00
|
16.01.2016 18:00 |
16.01.2016 18:00
58:47
|
|
MKK Siedlce -
Pszczółka AZS UMCS Lublin
Internet - 2016-01-17 15:00
|
17.01.2016 15:00 |
17.01.2016 15:00
63:80
|
|
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła Can-Pack Kraków | 17.01.2016 16:00 |
17.01.2016 16:00
67:75
|
Runda Zasadnicza (16 kolejka)
Basket 90 Gdynia - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. | 23.01.2016 16:00 |
23.01.2016 16:00
69:59
|
|
Wisła Can-Pack Kraków - MKS Polkowice | 23.01.2016 17:00 |
23.01.2016 17:00
79:53
|
|
Pszczółka AZS UMCS Lublin -
Widzew Łódź
Internet - 2016-01-23 17:00
|
23.01.2016 17:00 |
23.01.2016 17:00
79:56
|
|
Energa Toruń -
Ślęza Wrocław
Internet - 2016-01-23 18:00
|
23.01.2016 18:00 |
23.01.2016 18:00
72:75
|
|
Artego Bydgoszcz - MKK Siedlce | 24.01.2016 18:00 |
24.01.2016 18:00
80:42
|
|
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec | 07.03.2016 19:00 |
07.03.2016 19:00
57:65
|
Runda Zasadnicza (17 kolejka)
Basket 90 Gdynia -
Energa Toruń
Internet - 2016-02-04 18:00
|
04.02.2016 18:00 |
04.02.2016 18:00
76:74
|
|
MKK Siedlce -
Wisła Can-Pack Kraków
Internet - 2016-02-06 16:00
|
06.02.2016 16:00 |
06.02.2016 16:00
68:80
|
|
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. | 06.02.2016 17:00 |
06.02.2016 17:00
79:60
|
|
Ślęza Wrocław - Pszczółka AZS UMCS Lublin | 06.02.2016 18:00 |
06.02.2016 18:00
80:79
|
|
Widzew Łódź -
Artego Bydgoszcz
Internet - 2016-02-06 18:00
|
06.02.2016 18:00 |
06.02.2016 18:00
54:74
|
|
MKS Polkowice - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań | 07.02.2016 17:45 |
07.02.2016 17:45
81:48
|
Runda Zasadnicza (18 kolejka)
Pszczółka AZS UMCS Lublin - Energa Toruń | 10.02.2016 18:00 |
10.02.2016 18:00
75:74
|
|
Wisła Can-Pack Kraków - Widzew Łódź | 01.03.2016 20:00 |
01.03.2016 20:00
81:57
|
|
Basket 90 Gdynia - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec | 09.03.2016 18:00 |
09.03.2016 18:00
71:62
|
|
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - MKS Polkowice | 09.03.2016 18:00 |
09.03.2016 18:00
62:67
|
|
Artego Bydgoszcz - Ślęza Wrocław | 09.03.2016 18:30 |
09.03.2016 18:30
84:49
|
|
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań -
MKK Siedlce
Internet - 2016-03-12 18:00
|
12.03.2016 18:00 |
12.03.2016 18:00
67:74
|
Runda Zasadnicza (19 kolejka)
MKK Siedlce -
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
Internet - 2016-02-28 13:00
|
28.02.2016 13:00 |
28.02.2016 13:00
80:59
|
|
Energa Toruń -
Artego Bydgoszcz
Internet - 2016-02-28 17:00
|
28.02.2016 17:00 |
28.02.2016 17:00
83:81
|
|
MKS Polkowice - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec | 28.02.2016 17:45 |
28.02.2016 17:45
70:41
|
|
Pszczółka AZS UMCS Lublin - Basket 90 Gdynia | 28.02.2016 18:00 |
28.02.2016 18:00
72:54
|
|
Ślęza Wrocław -
Wisła Can-Pack Kraków
Internet - 2016-02-28 18:00
|
28.02.2016 18:00 |
28.02.2016 18:00
87:81
|
|
Widzew Łódź - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań | 28.02.2016 18:00 |
28.02.2016 18:00
62:61
|
Runda Zasadnicza (20 kolejka)
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MKK Siedlce | 02.03.2016 18:00 |
02.03.2016 18:00
63:56
|
|
Basket 90 Gdynia - MKS Polkowice | 04.03.2016 17:00 |
04.03.2016 17:00
80:90
|
|
Artego Bydgoszcz - Pszczółka AZS UMCS Lublin | 04.03.2016 17:30 |
04.03.2016 17:30
76:46
|
|
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Ślęza Wrocław | 04.03.2016 18:00 |
04.03.2016 18:00
48:87
|
|
Wisła Can-Pack Kraków -
Energa Toruń
Internet - 2016-03-04 18:00
|
04.03.2016 18:00 |
04.03.2016 18:00
86:64
|
|
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Widzew Łódź | 05.03.2016 18:00 |
05.03.2016 18:00
54:52
|
Runda Zasadnicza (21 kolejka)
Wisła Can-Pack Kraków - Pszczółka AZS UMCS Lublin | 15.03.2016 18:00 |
15.03.2016 18:00
74:57
|
|
Energa Toruń -
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań
Internet - 2016-03-15 18:00
|
15.03.2016 18:00 |
15.03.2016 18:00
79:56
|
|
MKK Siedlce -
MKS Polkowice
Internet - 2016-03-15 00:00
|
15.03.2016 18:00 |
15.03.2016 18:00
78:77
|
|
Artego Bydgoszcz -
Basket 90 Gdynia
Internet - 2016-03-15 18:30
|
15.03.2016 18:30 |
15.03.2016 18:30
82:67
|
|
Widzew Łódź -
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Internet - 2016-03-15 18:00
|
15.03.2016 18:30 |
15.03.2016 18:30
47:79
|
|
Ślęza Wrocław - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. | 15.03.2016 19:00 |
15.03.2016 19:00
78:47
|
Runda Zasadnicza (22 kolejka)
Wisła Can-Pack Kraków -
Artego Bydgoszcz
Internet - 2016-03-18 18:00
|
18.03.2016 18:00 |
18.03.2016 18:00
62:77
|
|
Basket 90 Gdynia - MKK Siedlce | 19.03.2016 18:00 |
19.03.2016 18:00
88:83
|
|
MKS Polkowice - Widzew Łódź | 19.03.2016 18:00 |
19.03.2016 18:00
69:62
|
|
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Ślęza Wrocław | 19.03.2016 18:00 |
19.03.2016 18:00
62:64
|
|
Energa Toruń - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. | 19.03.2016 18:00 |
19.03.2016 18:00
71:79
|
|
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Pszczółka AZS UMCS Lublin | 19.03.2016 18:00 |
19.03.2016 18:00
68:90
|