Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
DGT Politechnika Gdańska
Artego Bydgoszcz
2020-01-05 16:00
45
76
1KS Ślęza Wrocław
CosinusMED Widzew Łódź
2020-01-05 17:00
67
70
Wisła Kraków
Enea AZS Poznań
2020-01-08 18:30
78
60
Energa Toruń
DGT Politechnika Gdańska
2020-01-11 18:00
57
48
CosinusMED Widzew Łódź
AZS Uniwersytet Gdański
TV | 2020-01-11 18:00
78
67
TV Toya - 2020-01-11 17:55
Enea AZS Poznań
1KS Ślęza Wrocław
2020-01-11 19:00
41
72
Artego Bydgoszcz
Wisła Kraków
2020-01-12 18:00
76
69
CCC Polkowice
Arka Gdynia
2020-01-12 19:00
61
65
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2020-01-12 19:10
88
65
Sportklub -
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Kraków
2020-01-16 18:30
54
48
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-17 17:00
80
88
CCC Polkowice
MKS Pruszków
2020-01-17 19:30
95
59
Arka Gdynia
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-18 17:00
70
65
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
2020-01-18 19:30
64
72
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2020-01-19 16:00
83
73
Wisła Kraków
Energa Toruń
2020-01-25 17:00
74
52
Enea AZS Poznań
CosinusMED Widzew Łódź
TV | 2020-01-25 17:10
69
78
Sportklub - 2020-01-25 17:00
Arka Gdynia
AZS Uniwersytet Gdański
2020-01-25 18:00
93
83
DGT Politechnika Gdańska
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-25 18:00
66
86
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2020-01-26 17:00
68
75
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
2020-01-26 18:00
71
66
Wisła Kraków
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-30 18:00
--
--
Artego Bydgoszcz
Enea AZS Poznań
2020-02-01 17:00
--
--
AZS Uniwersytet Gdański
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2020-02-01 17:00
--
--

Kariera zawodniczki w Polsce

  • 2018/2019 - Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski (U22K)
  • 2018/2019 - Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. (1LK)
  • 2018/2019 - InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski (EBLK)
  • 2017/2018 - Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski (U22K)
  • 2017/2018 - AZS AJP II Gorzów Wlkp. (1LK)
  • 2017/2018 - InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. (EBLK)
  • 2016/2017 - Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski (U22K)
  • 2016/2017 - AZS AJP II Gorzów Wlkp. (1LK)
  • 2016/2017 - InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. (BLK)
  • 2015/2016 - Enea AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (U22K)
  • 2015/2016 - AZS PWSZ II Gorzów (1LK)
  • 2014/2015 - Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski (U22K)
  • 2014/2015 - AZS PWSZ II Gorzów Wielkopolski (1LK)
  • 2011/2012 - Dolnośląskie (OOM Dz)

O zawodniczce

Statystyki sumy

sezon drużyna m s5 min pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
% % % % % a o s
Energa Basket Liga Kobiet
2017/2018 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 1 0 02:24 1 1 1 1 4
2016/2017 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 4 0 12:35 3 33.3 25.0 1 1 1 1 1 1 5

Statystyki średnie

sezon drużyna m s5 min pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c/w c/w c/w c/w a o s
Energa Basket Liga Kobiet
2017/2018 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 1 02:24 / / / / 1.0 1.0 1.00 1.0 4.0
2016/2017 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 4 03:08 0.8 /0.3 0.3/0.8 0.3/1.0 / 0.30 0.30 0.30 0.30 0.3 0.30 1.3
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa