,

WNBA Playoffs: DeForge znów bryluje

Anna DeForge poprowadziła Indianę Fever do zwycięstwa w meczu przeciwko Connecticut Sun. Zdobyła 26 punktów.

,

W spotkaniu przed własną publicznością zdecydowanie lepiej zaprezentowała się Indiana, która wygrała 78:59. Olbrzymią rolę w sukcesie drużyny miała DeForge. Zdobyła 26 punktów, a także zaliczyła siedem zbiórek, trzy przechwyty i asystę. Mecz rozstrzygnął się w pierwszych dwóch kwartach spotkania, kiedy to Indiana wypracowała sobie dużą przewagę punktową, która sięgnęła w meczu nawet 25 punktów. Małgorzata Dydek, grająca w Connecticut Sun, w czasie 24 minut spędzonych na parkiecie, wywalczyła sześć punktów i pięć asyst. Miała też trzy bloki. Kolejna potyczka odbędzie się w Indianapolis już w poniedziałek. Poznamy wtedy zwycięzcę rywalizacji, a tym samym finalistę konferencji wschodniej.