VBW Arka Gdynia wygrywa w Polkowicach!

W hicie XIX. Kolejki ORLEN Basket Ligi Kobiet, VBW Arka Gdynia potrzebowała 45 minut by pokonać na wyjeździe 91:89 KGHM BC Polkowice. Wygraną równo z końcową syreną dała Rennia Davis!

KGHM BC Polkowice - VBW Arka Gdynia 89:91 dog.

STATYSTYKI

Spotkanie dwóch czołowych drużyn przez pełne 45 minut było bardzo zacięte, jednak w pierwszej połowie stroną goniącą była drużyna z Gdyni. Po zmianie stron obraz gry uległ zmianie, a kolejnej trafienia Marissy Kastanek oraz Rennie Davis dały VBW Arce 3 – punktowe prowadzenie (60:57). Ostatnia kwarta była jeszcze bardziej zacięta, a do dogrywki doprowadziło trafienie Brianny Fraser (77:77). W dodatkowym czasie gry ponownie byliśmy świadkami gry kosz za kosz, a decydujące o zwycięstwie trafienie zapisała na swoim koncie równo z końcową syreną Rennia Davis! Amerykanka w całym meczu rzuciła 24 punkty i zebrała 12 piłek, natomiast 15 „oczek” dodała Marissa Kastanek. W zespole z Polkowic najskuteczniejsza była Brianna Fraser, która do 28 punktów dodała 9 zbiórek i 2 asysty.

???? WOW ❗ Rennia Davis trafia w ostatniej sekundzie dogrywki i VBW Arka Gdynia wygrywa w Polkowicach ???? ???? Brianna Fraser...