- Martwi kontuzja Pauli Duchnowskie - powiedział po meczu w Sosnowcu, Dariusz Maciejewski
fot. www.yukaphoto.com.pl

Lista aktualności

- Martwi kontuzja Pauli Duchnowskie - powiedział po meczu w Sosnowcu, Dariusz Maciejewski

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. wysoko pokonała na wyjeździe CTL Zagłębie Sosnowiec, jednak do końca zadowolony z przebiegu spotkania nie może być trener Dariusz Maciejewski - który być może stracił na kilka spotkań Paule Duchnowską.

- Spodziewaliśmy się dużo trudniejszego pojedynku. Wygrywamy z Zagłębiem nadspodziewanie łatwo. W ostatnich spotkaniach mieliśmy problem z organizacją gry i nad tym pracowaliśmy na dwóch ostatnich treningach. Efekty tego było widać w Sosnowcu. Zadecydował nasz atak, gdzie pokazywaliśmy jakość przez cały mecz. To duża zmiana na plus w porównaniu do ostatnich spotkań. W pierwszej połowie mieliśmy za to duży problem z obroną, ale to w przerwie naprawiliśmy i w trzeciej kwarcie tylko dwa stracone punkty. Całkiem inaczej zaczęliśmy bronić January i Bogicević, to przyniosło skutek w drugie połowie. Cieszy zwycięstwo, bo potrzebujemy punktów. Gramy co trzy dni i teraz już musimy myśleć o kolejnym bardzo ważnym dla nas meczu w EuroCup Women z zespołem z Lublina - powiedział trener Dariusz Maciejewski.

- Martwi kontuzja Pauli Duchnowskiej, która jest naszym podstawowym młodzieżowcem. Oby nie było to nic poważnego. Paula niedawno dopiero wróciła do koszykówki po kontuzji i po półtora roku przerwy grała swoje pierwsze mecze. Trzymamy kciuki za nią i mamy nadzieję, że nie będzie to nic strasznego - dodał trener PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów.

CTL Zagłębie Sosnowiec - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski 62:85 (24:29, 15:21, 2:17, 21:18)

Sosnowiec: January 21, Bogicević 16, Sutherland 12, Wojtala 7, Wnorowska 4, Zuziak 2
Gorzów Wlkp.: Hurt 19, Hristova 19, Jones 16, Tikhonenko 10, Owczarzak 8, Makurat 7, Dźwigalska 3, Matkowska 2, Kozłowska 1