Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
DGT Politechnika Gdańska
2019-10-20 18:00
92
57
Energa Toruń
Wisła Kraków
2019-10-20 18:00
58
111
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-10-20 18:00
81
59
CosinusMED Widzew Łódź
Enea AZS Poznań
2019-10-20 18:00
75
83
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
AZS Uniwersytet Gdański
2019-10-26 15:00
70
50
Arka Gdynia
CosinusMED Widzew Łódź
2019-10-26 16:00
89
63
DGT Politechnika Gdańska
CCC Polkowice
2019-10-26 18:00
71
103
Enea AZS Poznań
Artego Bydgoszcz
2019-10-27 17:00
46
86
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
2019-10-27 17:00
83
40
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Wisła Kraków
2019-10-27 18:00
76
55
Energa Toruń
Enea AZS Poznań
2019-11-02 18:00
79
83
AZS Uniwersytet Gdański
DGT Politechnika Gdańska
TV | 2019-11-02 19:10
58
74
Sportklub - 2019-11-02 19:00
Arka Gdynia
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-11-03 13:00
66
54
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
2019-11-03 18:00
63
71
CosinusMED Widzew Łódź
Artego Bydgoszcz
TV | 2019-11-03 18:00
74
81
TV Toya - 2019-11-03 17:55
CCC Polkowice
Wisła Kraków
2019-11-03 19:00
75
46
Wisła Kraków
1KS Ślęza Wrocław
2019-11-07 18:30
71
69
DGT Politechnika Gdańska
Arka Gdynia
2019-11-09 15:00
52
85
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
DGT Politechnika Gdańska
2019-11-23 17:00
--
--
Arka Gdynia
Wisła Kraków
2019-11-23 17:00
--
--
AZS Uniwersytet Gdański
1KS Ślęza Wrocław
2019-11-23 17:00
--
--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
2019-11-23 18:00
--
--
Energa Toruń
CosinusMED Widzew Łódź
2019-11-23 18:00
--
--
CCC Polkowice
Enea AZS Poznań
2019-11-23 19:00
--
--

Ślęza Wrocław wygrała Turniej o Puchar Rektora UMCS

2019-09-16 14:24

news
fot. Michał Piłat/AZS UMCS

Ślęza Wrocław okazała się najlepsza w Turnieju o Puchar Rektora UMCS w Lublinie. Drugie miejsce zajęła białoruska ekipa Tsmoki Mińsk, trzecie Ślęza Wrocław, a czwarte Widzew Łódź.

DZIEŃ I

Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin ‒ Tsmoki Mińsk 69-75

Pszczółka: Degbeon 19, Labuckiene 12, Popovic 11, Peterson 10, Adamowicz 10, Puss 5, Day 2, Trzeciak 0, Sklepowicz 0.

----

Ślęza Wrocław - Widzew Łódź 69:61

Widzew: Gertchen 18, Vucković 17, Gala 15, Bilotserkivska 5, Drop 3, Kudelska 3, Bandoch 0, Jasnowska 0.

---

DZIEŃ II

Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin ‒ Widzew Łódź 61-47

Pszczółka: Adamowicz 17, Degbeon 16, Popovic 10, Peterson 5, Trzeciak 4, Puss 4, Labuckiene 3, Sklepowicz 2, Duchnowska 0

Widzew: Vucković 16, Gertchen 13, Drop 7, Bilotserkivska 5, Gala 4, Jasnowska 2, Bandoch 0, Kudelska 0, Stępień 0.

----

Ślęza Wrocław - Tsmoki Mińsk 86:48

Ślęza: Jones 25, Burdick 11, Marciniak 10, Klatt 9, Pocek 9, Owczarzak 7, Dobrowolska 5, Glomazic 5, Jovanovic 4, Piędel 1.

----

DZIEŃ III

Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin ‒ 1KS Ślęza Wrocław 35-37

Pszczółka: Adamowicz 10, Popovic 7, Sklepowicz 7, Degbeon 6, Trzeciak 5, Duchnowska.

Ślęza: Jovanović 10, Jones 8, Marciniak 8, Burdick 4, Pocek 4, Glomazic 3.

----

Z powodu kontuzji zawodniczek z Lublina spotkanie zostało rozegrane w systemie 3x8 minut.

Tsmoki Mińsk – Widzew Łódź 75:57

Widzew: Drop 14, Vucković 14, Gertchen 8, Bilotserkivska 7, Gala 6, Bandoch 4, Jasnowska 4, Kudelska 0, Stępień 0.

-----

Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa