Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-10-15 19:00
67
80
TVP Wrocław - 2017-10-15 18:50
PGE MKK Siedlce
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-10-21 18:00
71
72
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-10-21 18:00
58
64
Wisła CanPack Kraków
Basket 90 Gdynia
2017-10-22 15:30
73
63
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
2017-10-22 17:00
67
76
Artego Bydgoszcz
Enea AZS Poznań
TV | 2017-10-22 17:00
79
72
Internet - 2017-10-21 00:00
Widzew Łódź
Energa Toruń
TV | 2017-10-22 18:00
63
75
TV Toya - 2017-10-22 17:55
Enea AZS Poznań
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-10-27 18:30
45
90
TV Com - 2017-10-27 18:15
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Widzew Łódź
TV | 2017-10-28 17:00
93
74
TV Proart - 2017-10-28 00:00
CCC Polkowice
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-10-28 19:00
87
66
Internet - 2017-10-28 18:50
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-10-29 18:00
76
74
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
Artego Bydgoszcz
2017-10-29 18:00
58
73
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-10-30 18:00
58
62
Wisła CanPack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2017-11-04 15:30
75
66
Widzew Łódź
CCC Polkowice
TV | 2017-11-04 18:00
66
99
Toya - 2017-11-04 17:55
1KS Ślęza Wrocław
Enea AZS Poznań
2017-11-05 16:00
68
57
Energa Toruń
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2017-11-05 17:00
62
56
TV Toruń -
Artego Bydgoszcz
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2017-11-05 17:00
80
62
Internet - 2017-11-05 16:55
PGE MKK Siedlce
Basket 90 Gdynia
2017-11-05 18:00
77
85
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Artego Bydgoszcz
2017-11-18 17:00
60
80
Enea AZS Poznań
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-11-18 18:15
85
64
TV Com - 2017-11-18 18:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Wisła CanPack Kraków
2017-11-19 18:00
56
64
Basket 90 Gdynia
Widzew Łódź
2017-11-19 18:00
97
62
CCC Polkowice
Energa Toruń
TV | 2017-11-19 19:00
70
50
TVP Wrocław - 2017-11-18 18:50
nr zawodniczka paszport urodzony wzrost pozycja
24 Sofija Aleksandravicius Litwa 1991-07-13 192 środkowa
2 Kahleah Copper Stany Zjednoczone 1994-08-28 186 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
21 Anna Jakubiuk Polska 1994-04-17 182 silna skrzydłowa
1 Victoria Jankoska Stany Zjednoczone 1994-09-16 174 rozgrywająca / rzucająca
6 Aneta Kotnis Polska 1989-01-09 186 silna skrzydłowa
13 Anna Makurat Polska 2000-03-31 183 rozgrywająca
33 Marta Marcinkowska Polska 1998-06-08 185 środkowa
11 Aldona Morawiec Polska 1992-05-29 183 niska skrzydłowa
20 Jowita Ossowska Polska 1996-04-07 185 silna skrzydłowa / środkowa
9 Kamila Podgórna Polska 1996-09-19 175 rzucająca
22 Amalia Rembiszewska Polska 1996-03-02 193 środkowa
5 Jelena Škerović Czarnogóra 1980-12-23 178 rozgrywająca
14 Karolina Stawińska Polska 1997-08-26 186 silna skrzydłowa / środkowa
28 Kristine Vitola Łotwa 1991-06-02 196 silna skrzydłowa / środkowa
 
  trener rola
 Gundars VetraTrener
 Tomasz CielebąkAsystent trenera
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka