Drużyny TBLK
Pszczółka AZS UMCS Lublin Chemat Basket Konin MKK Siedlce Ślęza Wrocław Basket Gdynia KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. Artego Bydgoszcz Energa Toruń CCC Polkowice Glucose ROW Rybnik Wisła Can-Pack Kraków Widzew Łódź
Wisła Can-Pack Kraków
CCC Polkowice
TV | 2015-03-08 18:00
74
47
Internet - 2015-03-08 18:00
Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2015-03-08 18:00
52
65
Chemat Basket Konin
Pszczółka AZS UMCS Lublin
2015-03-08 18:00
71
67
MKK Siedlce
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
2015-03-08 18:00
79
83
Chemat Basket Konin
Widzew Łódź
2015-03-11 18:00
84
60
Pszczółka AZS UMCS Lublin
Basket Gdynia
2015-03-11 18:00
68
64
Wisła Can-Pack Kraków
Ślęza Wrocław
TV | 2015-03-14 16:00
74
45
Internet - 2015-03-14 16:00
CCC Polkowice
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
2015-03-14 17:45
69
51
Energa Toruń
Glucose ROW Rybnik
TV | 2015-03-14 18:00
86
69
Internet - 2015-03-14 18:00
Widzew Łódź
Pszczółka AZS UMCS Lublin
TV | 2015-03-14 18:00
67
72
Internet - 2015-03-14 18:00
Basket Gdynia
Chemat Basket Konin
2015-03-15 18:00
76
79
Artego Bydgoszcz
MKK Siedlce
2015-03-16 18:00
100
62
Pszczółka AZS UMCS Lublin
Chemat Basket Konin
2015-03-18 18:00
46
76
Widzew Łódź
Basket Gdynia
2015-03-18 18:30
76
65
Ślęza Wrocław
Wisła Can-Pack Kraków
2015-03-20 18:00
59
69
Chemat Basket Konin
Pszczółka AZS UMCS Lublin
2015-03-20 18:00
66
80
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
CCC Polkowice
2015-03-21 18:00
36
61
MKK Siedlce
Artego Bydgoszcz
TV | 2015-03-21 18:30
71
82
Internet - 2015-03-21 18:30
Basket Gdynia
Widzew Łódź
2015-03-22 17:00
88
74
Glucose ROW Rybnik
Energa Toruń
2015-03-24 18:00
45
73
Wisła Can-Pack Kraków
CCC Polkowice
TV | 2015-04-01 18:00
--
--
Internet - 2015-04-01 18:00
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
TV | 2015-04-01 18:30
--
--
TVP Bydgoszcz - 2015-04-01 18:30
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
TV | 2015-04-02 18:30
--
--
TVP Bydgoszcz - 2015-04-02 18:30
Wisła Can-Pack Kraków
CCC Polkowice
TV | 2015-04-02 18:30
--
--
Internet - 2015-04-02 18:30

Pogrom w Łomiankach!

szat | 2007-11-10 17:59

Starcie mistrzyń Polski z uczennicami z Łomianek pokazało jaka różnica jest między reprezentującą Polskę na euroligowych parkietach "Białą Gwiazdę", a Arcusem, który dopiero nabiera doświadczenia na ekstraklasowych parkietach. W drugiej kwarcie przyjezdne pozwoliły rzucić SMS-owi zaledwie ... dwa punkty, całe spotkanie wygrywając 108:39.

Arcus SMS PZKosz Łomianki - Wisła Can-Pack Kraków 39:108 (13:26, 2:32, 15:26, 9:24). Arcus SMS PZKosz: Olivia Tomiałowicz 8, Małgorzata Misiuk 7, Monika Jasnowska 6, Claudia Sosnowska 5, Katarzyna Bednarczyk 3, Anna Soszyńska 2, Agata Bogusz 2, Agata Szczepanik 2, Agnieszka Modelska 2, Kamila Kowalewska 2, Aneta Kotnis 0, Katarzyna Ćwiklińska 0.
Wisła Can-Pack: Anna Wielebnowska 16, Monika Krawiec 14, Ewelina Kobryn 14, Dorota Gburczyk 12, Marta Fernandez 10, Magdalena Radwan 9, Candice Dupree 8, Agata Gajda 8, Jelena Skerovic 5, Agnieszka Pałka 4, Natalia Trafimawa 4, Anna DeForge 4. Statystyki
Tauron Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Tauron Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Tauron Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Tauron Basket Ligi Kobiet.

Sekcja Tauronka

Sponsor tytularny Tauron Basket Ligi Kobiet

TAURON

Partnerzy Tauron Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Radio ESKA
Zina Festina KoszykowkaKobiet.pl
Sklep Koszykarza