Drużyny TBLK
Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia Energa Toruń JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. MKK Siedlce MKS Polkowice Pszczółka AZS UMCS Lublin Ślęza Wrocław Widzew Łódź Wisła Can-Pack Kraków
Basket 90 Gdynia
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań
2016-01-13 18:00
62
47
Artego Bydgoszcz
MKS Polkowice
2016-01-16 17:00
80
44
Ślęza Wrocław
Basket 90 Gdynia
2016-01-16 17:00
71
65
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań
TV | 2016-01-16 18:00
58
47
Internet - 2016-01-16 00:00
Widzew Łódź
Energa Toruń
TV | 2016-01-16 18:00
63
66
Internet - 2016-01-16 18:00
MKK Siedlce
Pszczółka AZS UMCS Lublin
TV | 2016-01-17 15:00
63
80
Internet - 2016-01-17 15:00
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Wisła Can-Pack Kraków
2016-01-17 16:00
67
75
Basket 90 Gdynia
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
2016-01-23 16:00
69
59
Pszczółka AZS UMCS Lublin
Widzew Łódź
TV | 2016-01-23 17:00
79
56
Internet - 2016-01-23 17:00
Wisła Can-Pack Kraków
MKS Polkowice
2016-01-23 17:00
79
53
Energa Toruń
Ślęza Wrocław
TV | 2016-01-23 18:00
72
75
Internet - 2016-01-23 18:00
Artego Bydgoszcz
MKK Siedlce
2016-01-24 18:00
80
42
Ślęza Wrocław
AZS Uniwersytet Warszawski
2016-01-29 17:00
73
42
Artego Bydgoszcz
MKS Polkowice
2016-01-29 19:30
65
49
Ślęza Wrocław
Wisła Can-Pack Kraków
2016-01-30 16:30
71
65
Artego Bydgoszcz
Pszczółka AZS UMCS Lublin
2016-01-30 19:00
65
71
Ślęza Wrocław
Pszczółka AZS UMCS Lublin
2016-01-31 17:45
58
66
Basket 90 Gdynia
Energa Toruń
TV | 2016-02-04 18:00
76
74
Internet - 2016-02-04 18:00
MKK Siedlce
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2016-02-06 16:00
68
80
Internet - 2016-02-06 16:00
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
2016-02-06 17:00
79
60
Widzew Łódź
Artego Bydgoszcz
TV | 2016-02-06 18:00
54
74
Internet - 2016-02-06 18:00
Ślęza Wrocław
Pszczółka AZS UMCS Lublin
2016-02-06 18:00
80
79
MKS Polkowice
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań
2016-02-07 17:45
81
48
Pszczółka AZS UMCS Lublin
Energa Toruń
2016-02-10 18:00
--
--

Pogrom w Łomiankach!

szat | 2007-11-10 17:59

Starcie mistrzyń Polski z uczennicami z Łomianek pokazało jaka różnica jest między reprezentującą Polskę na euroligowych parkietach "Białą Gwiazdę", a Arcusem, który dopiero nabiera doświadczenia na ekstraklasowych parkietach. W drugiej kwarcie przyjezdne pozwoliły rzucić SMS-owi zaledwie ... dwa punkty, całe spotkanie wygrywając 108:39.

Arcus SMS PZKosz Łomianki - Wisła Can-Pack Kraków 39:108 (13:26, 2:32, 15:26, 9:24). Arcus SMS PZKosz: Olivia Tomiałowicz 8, Małgorzata Misiuk 7, Monika Jasnowska 6, Claudia Sosnowska 5, Katarzyna Bednarczyk 3, Anna Soszyńska 2, Agata Bogusz 2, Agata Szczepanik 2, Agnieszka Modelska 2, Kamila Kowalewska 2, Aneta Kotnis 0, Katarzyna Ćwiklińska 0.
Wisła Can-Pack: Anna Wielebnowska 16, Monika Krawiec 14, Ewelina Kobryn 14, Dorota Gburczyk 12, Marta Fernandez 10, Magdalena Radwan 9, Candice Dupree 8, Agata Gajda 8, Jelena Skerovic 5, Agnieszka Pałka 4, Natalia Trafimawa 4, Anna DeForge 4. Statystyki
Tauron Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Tauron Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Tauron Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Tauron Basket Ligi Kobiet.

Sekcja Tauronka

Sponsor tytularny Tauron Basket Ligi Kobiet

TAURON Polska Energia – tauron.pl

Partnerzy Tauron Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl