Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-09-30 17:00
81
86
Wisła CanPack Kraków
Widzew Łódź
2017-09-30 18:15
92
43
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
Basket 90 Gdynia
2017-10-01 19:00
62
79
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
2017-10-02 18:00
80
72
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
2017-10-04 18:00
61
103
Energa Toruń
Wisła CanPack Kraków
2017-10-04 18:00
54
58
Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
2017-10-04 18:00
40
67
Enea AZS Poznań
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2017-10-04 18:30
54
77
CCC Polkowice
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2017-10-04 19:00
90
61
Internet - 2017-10-04 18:50
Basket 90 Gdynia
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-10-05 18:00
93
75
PGE MKK Siedlce
Widzew Łódź
2017-10-07 17:00
66
63
Wisła CanPack Kraków
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-10-07 17:00
77
56
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
2017-10-08 16:00
92
80
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Enea AZS Poznań
2017-10-08 16:00
106
55
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
2017-10-08 17:00
77
70
Basket 90 Gdynia
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-10-08 18:00
85
68
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-10-14 17:00
68
58
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Enea AZS Poznań
2017-10-14 17:00
93
51
Energa Toruń
PGE MKK Siedlce
2017-10-15 17:00
86
64
Basket 90 Gdynia
Artego Bydgoszcz
2017-10-15 18:00
73
75
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
2017-10-15 18:00
65
79
CCC Polkowice
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-10-15 19:00
67
80
TVP Wrocław - 2017-10-15 18:50
PGE MKK Siedlce
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-10-21 18:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-10-21 18:00
--
--

Najlepsza piątka sezonu zasadniczego BLK

2017-03-14 12:00

news

Sharnee Zoll, Darxia Morris, Agnieszka Skobel, Courtney Hurt, Ewelina Kobryn - taką pierwszą piątkę sezonu zasadniczego Basket Ligi Kobiet 2016/2017 wybrali trenerzy wszystkich zespołów grających w BLK.

Od wtorku do czwartku na stronie basketligakobiet.pl przedstawiamy wyniki głosowania trenerów na oficjalne nagrody Basket Ligi Kobiet za sezon zasadniczy 2016/2017:

wtorek: najlepsza piątka
środa: najlepszy trener
czwartek: najbardziej wartościowa zawodniczka

Nagrody dla wyróżnionych będą wręczane podczas meczów play-off.

-----

Wyniki głosowania na najlepszą piątkę sezonu 2016/2017:

Rozgrywająca: Sharnee Zoll, Ślęza Wrocław (10 głosów)

Rzucająca: Darxia Morris, Energa Toruń (9 głosów)

Niska skrzydłowa: Agnieszka Skobel, Ślęza Wrocław (4 głosy)

Silna skrzydłowa: Courtney Hurt, InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. (10 głosów)

Środkowa: Ewelina Kobryn, Wisła Can-Pack Kraków (8 głosów)

-----

Oprócz tych zawodniczek głosy trenerów otrzymały także:

Stephanie Talbot (4), Carolyn Swords (3), Elżbieta Międzik (2), Hind Ben Abdelkader (1), Kelley Cain (1), Jamierra Faulkner (1), Agnieszka Kaczmarczyk (1), Paulina Misiek (1), Raisa Musina (1), Dominika Owczarzak (1), Aleksandra Pawlak (1), Maurita Reid (1), Magdalena Szajtauer (1)

UWAGA! Szkoleniowcy nie mogli głosować na zawodniczki ze swoich drużyn. W przypadku równej liczby wskazań braliśmy pod uwagę przede wszystkim pozycję zespołu w tabeli na koniec sezonu zasadniczego.

-----

Jak głosowali poszczególni trenerzy?

Arkadiusz Rusin (Ślęza Wrocław)

Jamierra Faulkner, Hind Ben Abdelkader, Stephanie Talbot, Courtney Hurt, Ewelina Kobryn

Jose Ignacio Hernandez (Wisła Can-Pack Kraków)

Sharnee Zoll, Darxia Morris, Stephanie Talbot, Courtney Hurt, Carolyn Swords

Algirdas Paulauskas (Energa Toruń)

Sharnee Zoll, Agnieszka Skobel, Elżbieta Międzik, Courtney Hurt, Ewelina Kobryn

Dariusz Maciejewski (InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.)

Sharnee Zoll, Maurita Reid, Darxia Morris, Carolyn Swords, Kelley Cain

Maroš Kovačik (CCC Polkowice)

Sharnee Zoll, Darxia Morris, Stephanie Talbot, Courtney Hurt, Ewelina Kobryn

Tomasz Herkt (Artego Bydgoszcz)

Sharnee Zoll, Darxia Morris, Stephanie Talbot, Courtney Hurt, Ewelina Kobryn

Krzysztof Szewczyk (Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin)

Sharnee Zoll, Darxia Morris, Agnieszka Skobel, Courtney Hurt, Ewelina Kobryn

Marek Lebiedziński (Basket 90 Gdynia)

Sharnee Zoll, Darxia Morris, Elżbieta Międzik, Courtney Hurt, Ewelina Kobryn

Mirosław Orczyk (JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec)

Sharnee Zoll, Darxia Morris, Agnieszka Skobel, Courtney Hurt, Ewelina Kobryn

Teodor Mollov (PGE MKK Siedlce)

Dominika Owczarzak, Agnieszka Skobel, Paulina Misiek, Agnieszka Kaczmarczyk, Magdalena Szajtauer

Dariusz Raczyński (Cosinus Widzew Łódź)

Sharnee Zoll, Darxia Morris, Courtney Hurt, Raisa Musina, Carolyn Swords

Wojciech Szawarski (TS Ostrovia Ostrów Wlkp.)

Sharnee Zoll, Darxia Morris, Aleksandra Pawlak, Courtney Hurt, Ewelina Kobryn

-----

Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka