Etap I - 14 kolejka | 02.02.2019 11:30
Sędziowie: Patryk Szafran, Izabela Chomicz
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata
Trener: Miodrag Gajić. Asystent: Olga Urbanowicz
NR | S5 | Zawodniczka | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
4 | Żaneta Januszewska | DNP |   |   |   |   |   |   | 3/4 | 75.0 |   |   |   |   | 4 |   |   |   |   |   |   |   | ||
5 | Zuzanna Gortat | DNP |   |   |   |   |   |   | 4/5 | 80.0 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
6 | Estera Pierzak | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
7 | Martyna Zdunek | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/2 | 100.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
9 | Julia Januszewska | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/2 | 100.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
11 | Aleksandra Podskoczyj | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
18 | Magda Rapucha | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
23 | Martyna Laskowska | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
30 | Julia Surowińska | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 0 | 00:00 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |   |   | 0 |
MUKS AZS Umed Łódź
Trener: Piotr Niewiadomski
NR | S5 | Zawodniczka | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
5 | Izabela Witkowska | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
6 | Anna Kudelska | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/2 | 50.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
9 | Wiktoria Stępień | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/5 | 40.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
10 | Jagoda Bandoch | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
11 | Anna Matras | DNP |   |   |   |   |   |   | 0/1 | 0.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
13 | Katarzyna Dżochowska | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/2 | 100.0 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
15 | Wiktoria Rzeźnik | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
17 | Maria Wybraniec | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
18 | Natalia Gzinka | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/1 | 100.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 0 | 00:00 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |   |   | 0 |