78 : 54 25:16 | 22:7 | 14:14 | 17:17
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań
Etap I - 13. kolejka | 23.11.2008 18:00
Sędziowie: Robert Aleksandrowicz, Janusz Kiełbiński | Komisarz: Wojciech Chomicz

INEA AZS Poznań

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Agata Rafałowicz 0 14:00   0/2 0.00/2 0.0     1 1   2 1 2 2     -1 0
5 Monika Sibora 11 14:274/5 80.01/1 100.05/6 83.3     2 2 1 3 1 1 1     13 0
6 Okeisha Howard 12 28:404/9 44.41/2 50.05/11 45.51/1 100.0  4 4 4   1 3 2     13 0
8 Weronika Gajda 7 18:171/2 50.01/5 20.02/7 28.62/2 100.01 2 3 3 1 4 6 4     6 0
9 Joanna Walich 15 26:236/7 85.7   6/7 85.73/4 75.05 3 8 2 3 3 5 3 2   23 0
10 Olga Pacyńska 2 06:111/2 50.0   1/2 50.0                       1 0
11 Anna Pamuła 5 12:561/1 100.01/4 25.02/5 40.0               1       1 0
12 Natalia Żandarska 13 20:256/6 100.0   6/6 100.01/4 25.01 5 6   2 2 3 1 1   15 0
14 Reda Aleliunaite-Jankowska 3 14:541/2 50.0   1/2 50.01/2 50.02 5 7   2       2   10 0
21 Agnieszka Skobel 9 25:292/11 18.21/1 100.03/12 25.02/5 40.01 8 9 2 3 3 2 3   1 9 0
22 Marlena Rulewicz 1 15:360/1 0.0   0/1 0.01/4 25.01 2 3   3 2 2   3 1 1 0
23 Katarzyna Jarkowska 0 02:420/1 0.0   0/1 0.0                 1   1 0 0
Drużyna          
Suma 78 200:00 26/47 55,3 5/15 33,3 31/62 50 11/22 50 11 32 43 12 19 17 25 17 8 3 91  

MUKS Poznań

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Adrianna Najtkowska 3 15:241/3 33.30/1 0.01/4 25.01/2 50.01   1 1 2   3 2     0 0
6 Jennifer Rushing 7 24:052/3 66.70/2 0.02/5 40.03/4 75.0      1 2 3 1 2     5 0
8 Keila Beachem 6 28:043/14 21.4   3/14 21.40/1 0.07 6 13 4 3 2 4 1   1 8 0
9 Dorota Mistygacz 0 07:130/3 0.0   0/3 0.0   2   2         1     0 0
10 Paulina Szymańska 13 31:132/9 22.21/1 100.03/10 30.06/7 85.71 2 3 2 2 1 1 3 1 1 13 0
11 Marta Mistygacz 2 07:26         2/2 100.0          1 1 1 1   3 0
12 Paulina Miszczuk 4 11:402/2 100.0   2/2 100.0     1 1   1   1   1   5 0
13 Djenebou Sissoko 7 30:003/12 25.0   3/12 25.01/4 25.01 5 6   3 3 5 2   3 -2 0
14 Barbara Miśkiewicz 2 09:130/4 0.0   0/4 0.02/2 100.01   1   3 1 2     1 -3 0
15 Ramona Casimiro 5 16:582/6 33.3   2/6 33.31/1 100.01 4 5 1 3 1 4 3   1 6 0
20 Magdalena Idziorek 5 05:491/1 100.01/2 50.02/3 66.7     1 1               5 0
22 Magdalena Ziętara 0 12:550/2 0.00/1 0.00/3 0.0   1   1   1   4     1 -6 0
Drużyna          
Suma 54 200:00 16/59 27,1 2/7 28,6 18/66 27,3 16/23 69,6 15 19 34 9 20 12 26 15 3 8 34