Etap I - Kolejka XIII | 03.02.2021 16:15
Sędziowie: Maciej Rybkiewicz, Jakub Popkowski
MKS MOS Betard Wrocław
Trener: Piotr Nizioł. Asystent: Radosław Hyży
NR | S5 | Zawodniczka | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
3 | Anna Jasińska | DNP |   |   |   |   |   |   | 4/7 | 57.1 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
4 | Sara Pająk | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
6 | Hanna Ludwiczyńska | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/3 | 66.7 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
7 | Małgorzata Czymerska | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/2 | 50.0 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
8 | Sandra Dubiel | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
10 | Marta Skowron | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/1 | 100.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
11 | Zofia Świtała | DNP |   |   |   |   |   |   | 0/6 | 0.0 |   |   |   |   | 4 |   |   |   |   |   |   |   | ||
15 | Monika Harasimów | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
17 | Adrianna Ryng | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/5 | 40.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
18 | Katarzyna Zieniewicz | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/4 | 25.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 0 | 00:00 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |   |   | 0 |
Wschowskie Stowarzyszenie Turystyczno-Koszykarskie
Trener: Mariusz Zgrzebnicki
NR | S5 | Zawodniczka | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
8 | Agata Żaglewska | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/2 | 50.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
10 | Samanta Duda | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 4 |   |   |   |   |   |   |   | ||
11 | Sandra Duda | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/4 | 50.0 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
12 | Katarzyna Piszewska | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
13 | Julia Molik | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
15 | Julia Ciesielska | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 5 |   |   |   |   |   |   |   | ||
16 | Monika Kowalska | DNP |   |   |   |   |   |   | 4/6 | 66.7 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
17 | Nikola Wieczorek | DNP |   |   |   |   |   |   | 4/5 | 80.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 0 | 00:00 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |   |   | 0 |