Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Enea AZS Poznań
Energa Toruń
TV | 2017-12-12 18:00
71
76
TV Com - 2017-12-12 17:55
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Widzew Łódź
2017-12-16 17:00
74
81
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Energa Toruń
2017-12-16 18:00
68
82
Enea AZS Poznań
CCC Polkowice
TV | 2017-12-16 18:15
53
103
TV Com - 2017-12-16 18:00
Wisła CanPack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
2017-12-17 16:00
74
65
Artego Bydgoszcz
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-12-17 17:00
86
64
YouTube - 2017-12-17 16:55
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-12-17 18:00
66
55
Artego Bydgoszcz
Widzew Łódź
TV | 2018-01-06 17:00
75
59
YouTube - 2018-01-06 00:00
Wisła CanPack Kraków
PGE MKK Siedlce
2018-01-06 17:00
74
66
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Energa Toruń
2018-01-07 17:00
71
82
Enea AZS Poznań
Basket 90 Gdynia
TV | 2018-01-07 18:00
70
68
TV Com - 2018-01-06 18:00
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
CCC Polkowice
2018-01-07 18:00
63
81
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-01-07 18:00
85
81
PGE MKK Siedlce
1KS Ślęza Wrocław
2018-01-13 17:00
60
91
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2018-01-13 17:00
72
69
TV Proart - 2018-01-13 00:00
Widzew Łódź
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-01-13 19:10
61
85
Toya - 2018-01-13 19:05
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2018-01-14 17:00
76
85
TV Toruń - 2018-01-14 16:50
Basket 90 Gdynia
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2018-01-14 18:00
74
64
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2018-01-14 19:00
83
91
TVP Wrocław - 2018-01-14 18:50
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2018-01-19 17:00
80
93
Basket 90 Gdynia
AZS Politechnika Korona Kraków
2018-01-19 19:30
89
46
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
2018-01-20 17:00
68
77
Wisła CanPack Kraków
Basket 90 Gdynia
2018-01-20 19:30
82
75
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
2018-01-21 18:30
77
53
PGE MKK Siedlce
60  :  91 (18:17, 10:23, 14:31, 18:20)
1KS Ślęza Wrocław
Etap I - 15 kolejka | 13.01.2018 17:00
Sędziowie: Michał Proc, Tomasz Tomaszewski, Bartłomiej Kucharski | Komisarz: Wojciech Imiołek

PGE MKK Siedlce

Trener: Teodor Mollov. Asystent: Teochar Mollov

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Wiktorija Kondus 5 10:00   1/2 50.01/2 50.02/2 100.0        3 2 1 1     4 -2
6 Katarzyna Trzeciak 16 35:315/10 50.00/4 0.05/14 35.76/7 85.7  4 4 2 3 7 4     1 8 -24
7 Tetiana Gajw 0 01:19                        1       -1 -3
9 Oksana Mołłowa 12 38:413/9 33.30/2 0.03/11 27.36/8 75.04 7 11 1 2 6 3 1   1 12 -28
10 Magdalena Parysek-Bochniak 12 28:454/10 40.0   4/10 40.04/4 100.0  1 1 2 5 4         9 -26
13 Kristina Alikina 11 26:194/5 80.0   4/5 80.03/3 100.01 4 5 2 5 3 2 1     16 -13
14 Latinka Duśanić 1 26:260/5 0.00/2 0.00/7 0.01/2 50.0      3 2 1 1 2     -3 -32
15 Magdalena Mołłov DNP                                   
16 Paulina Żukowska 3 18:501/2 50.0   1/2 50.01/2 50.02 4 6 1 2 3 2 1     7 -11
20 Agata Stępień 0 08:15   0/2 0.00/2 0.0               1       -3 -11
42 Samantha Lapszynski 0 05:550/1 0.0   0/1 0.0     1 1   1           0 -5
Drużyna 1 1 2    
Suma 60 200:01 17/42 40,5 1/12 8,3 18/54 33,3 23/28 82,1 7 21 28 11 23 26 15 6   2 49  

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Krzysztof Szwej

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Zuzanna Sklepowicz 6 15:302/2 100.00/1 0.02/3 66.72/4 50.0  1 1 2 2 3         6 8
5 Sharnee Zoll-Norman 8 25:544/6 66.7   4/6 66.7         10 2 1 1 3     18 25
11 Klaudia Sosnowska 7 18:552/2 100.01/3 33.33/5 60.0   1 3 4 1 1 1         10 25
12 Agnieszka Kaczmarczyk 10 24:164/9 44.4   4/9 44.42/3 66.71 6 7 1 3 3         12 19
14 Tijana Ajduković 9 18:202/6 33.3   2/6 33.35/10 50.01 5 6 2 4 5 3 1 1   7 18
21 Kourtney Treffers 14 20:435/6 83.30/1 0.05/7 71.44/5 80.03 7 10 1 5 3 2   1   21 10
23 Marissa Kastanek 20 25:382/6 33.34/4 100.06/10 60.04/4 100.0  1 1 3 1 4   3     23 24
24 Sonia Ursu-Kim 3 09:101/4 25.0   1/4 25.01/2 50.04 1 5 1 1 2 2       3 1
25 Karina Szybała 14 27:135/8 62.51/2 50.06/10 60.01/1 100.01 1 2   5 1 2       10 24
33 Janis Boonstra 0 14:220/1 0.0   0/1 0.0     1 1   2   1       -1 1
Drużyna 1 1 2   1
Suma 91 200:01 27/50 54 6/11 54,5 33/61 54,1 19/29 65,5 11 26 37 21 26 23 11 7 2   109  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka