Artego Bydgoszcz - Wisła Can-Pack Kraków (2012-12-15)

Kolejka XV - 15.12.2012 17:00

52 : 61

(19:16, 12:13, 10:19, 11:13)

Sędziowie:
Tomasz Kudlicki, Andrzej Zalewski, Marcin Koralewski
Komisarz: Marek Lembrych
  • Statystyki
  • Akcja po akcji
  • Dźwięki

Artego Bydgoszcz Trener: Tomasz Herkt. Asystent: Piotr Kulpeksza.

nr s5 Zawodnik pkt czas gry za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c/w % c/w % c/w % c/w % a o s
5 Karina Szybała DNP                                   
7 Justyna Jeziorna 4 13:322/3 66.7   2/3 66.7   2 2 4   1 1 1       6 -2
8 Elżbieta Mowlik 9 30:083/8 37.51/3 33.34/11 36.40/2 0.01 2 3 2 1 2 2 1     4 -8
9 Ewelina Gala 0 07:020/4 0.0   0/4 0.0     2 2           1   -1 -4
10 Olivia Tomiałowicz DNP                                   
11 Agnieszka Szott-Hejmej 4 36:202/7 28.6   2/7 28.6   1   1 2 3 3 3   1 1 0 -8
13 Julie McBride 14 39:454/8 50.02/6 33.36/14 42.9     3 3 3 5 6 6 1     7 -8
15 Charity Szczechowiak 15 40:006/11 54.51/4 25.07/15 46.7   5 2 7 1 3 1 2 1     14 -9
22 Kristen Morris 6 32:583/6 50.00/2 0.03/8 37.50/2 0.04 15 19 1 3 2 2 1 2   20 -5
33 Paulina Kuras 0 00:15                                0 -1
Drużyna 1 4 5   2
Suma 52 200:00 20/47 42,6 4/15 26,7 24/62 38,7 0/4 0 13 26 39 9 16 15 16 4 4 1 50  

Wisła Can-Pack Kraków Trener: Jose Hernandez. Asystenci: Jorge Aragones, Artur Golański.

nr s5 Zawodnik pkt czas gry za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c/w % c/w % c/w % c/w % a o s
4 Anke De Mondt 17 29:064/7 57.13/6 50.07/13 53.8   1 1 2 1 1 5 3 4   1 15 20
5 Cristina Ouviña 1 24:370/3 0.0   0/3 0.01/2 50.01 1 2 2 4 3   1     2 8
6 Paulina Pawlak 2 20:551/6 16.7   1/6 16.7   2 1 3 1 3   2     1 -1 4
7 Daria Mieloszyńska-Zwolak 3 21:100/1 0.01/4 25.01/5 20.0   2 5 7     1         6 -6
8 Justyna Żurowska 4 14:362/3 66.70/1 0.02/4 50.0   1 2 3 4     2       7 -3
9 Dora Horti 0 00:18                                0 0
10 Katarzyna Krężel 0 03:47   0/1 0.00/1 0.0           1           -1 -5
11 Alana Beard 6 29:593/8 37.50/1 0.03/9 33.3     3 3 3 3 2   2   1 8 4
12 Petra Stampalija 4 16:211/3 33.3   1/3 33.32/2 100.0  1 1   1 1       1 3 11
13 Katarzyna Suknarowska DNP                                   
15 Joanna Czarnecka DNP                                   
31 Tina Charles 24 39:1111/20 55.0   11/20 55.02/2 100.02 9 11 2 2 4 1   1   28 12
Drużyna   2 2   1
Suma 61 200:00 22/51 43,1 4/13 30,8 26/64 40,6 5/6 83,3 9 23 32 13 15 16 8 7 1 4 67  

SPONSORZY I PARTNERZY

Tauron PE Suzuki PZKosz Spalding Radio ESKA SportKlub 4move Zina