Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-03-26 17:00
55
65
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-03-26 18:00
58
64
Internet - 2017-03-26 18:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-03-26 18:00
63
67
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-26 19:00
63
52
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-03-29 18:00
80
86
Internet - 2017-03-29 18:00
Wisła CanPack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2017-03-29 18:00
60
43
Internet - 2017-03-29 18:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
TV | 2017-03-29 19:00
81
87
TVP Wrocław, TVP Gorzów Wielkopolski - 2017-03-29 19:00
Wisła CanPack Kraków
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-01 18:00
65
68
Internet - 2017-04-01 17:00
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2017-04-01 19:00
64
66
TVP Wrocław -
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2017-04-02 17:40
62
52
TVP Wrocław - 2017-04-02 17:40
Wisła CanPack Kraków
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-02 18:00
81
66
Internet - 2017-04-02 18:00
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
2017-04-08 17:00
63
68
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-08 19:00
65
60
TVP Wrocław - 2017-04-08 19:00
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
2017-04-09 17:00
60
68
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-09 19:00
52
71
TVP Wrocław - 2017-04-09 19:00
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2017-04-12 19:00
67
59
TVP Wrocław - 2017-04-12 19:00
1KS Ślęza Wrocław
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-04-19 18:45
71
65
TVP Sport - 2017-04-19 18:45
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-19 19:00
80
63
TVP Wrocław, TVP Bydgoszcz - 2017-04-19 19:00
1KS Ślęza Wrocław
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-04-20 18:45
73
57
TVP Sport - 2017-04-20 18:45
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-20 19:00
67
60
TVP Wrocław, TVP Bydgoszcz - 2017-04-20 19:00
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2017-04-23 19:00
56
77
TVP Wrocław, TVP Bydgoszcz - 2017-04-23 19:00
Wisła CanPack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-29 14:00
86
56
TVP Sport - 2017-04-29 14:00
Wisła CanPack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-30 18:30
64
56
TVP Sport - 2017-04-30 18:30
1KS Ślęza Wrocław
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-05-03 16:15
80
53
TVP Sport - 2017-05-03 16:15

CCC Polkowice

nr zawodniczka paszport urodzony wzrost pozycja
7 Natalia Bucyk Polska 1998-01-05 181 niska skrzydłowa
21 Jamierra Faulkner Stany Zjednoczone 1992-03-09 168 rozgrywająca
13 Weronika Gajda Polska 1989-01-27 174 rozgrywająca
9 Ewelina Gala Polska 1990-05-22 185 silna skrzydłowa
20 Isabelle Harrison Stany Zjednoczone 1993-09-27 190 środkowa
23 Magdalena Idziorek Polska 1992-12-28 179 niska skrzydłowa
14 Magdalena Leciejewska Polska 1986-06-29 191 silna skrzydłowa
10 Noemie Mayombo Belgia 1991-02-10 170 rozgrywająca / rzucająca
44 Raisa Musina Rosja 1998-03-31 190 silna skrzydłowa / środkowa
4 Walerija Musina Rosja 1987-08-18 183 rzucająca / niska skrzydłowa
8 Mariona Ortiz Hiszpania 1992-02-28 181 rozgrywająca / rzucająca
11 Marija Rezan Chorwacja 1989-08-08 196 środkowa
6 Angelika Stankiewicz Polska 1995-03-31 170 rozgrywająca / rzucająca
22 Paula Światowska Polska 1994-09-26 181 rzucająca / niska skrzydłowa
25 Marta Urbaniak Polska 1987-01-15 182 rzucająca / niska skrzydłowa
 
  trener rola
 Maroš KovačikTrener
 Sergii VozniukAsystent trenera

Odeszli

Brittany Boyd (zawodniczka, 2016-12-02), Vadim Czeczuro (trener, 2016-11-04), Štefan Svitek (trener, 2016-11-28)

Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl