Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Cosinus Widzew Łódź
2016-11-09 18:00
69
49
Wisła Can-Pack Kraków
Energa Toruń
2016-11-11 18:00
96
50
Basket 90 Gdynia
Ostrovia Ostrów Wlkp.
2016-11-12 17:00
82
68
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
2016-11-12 17:00
83
58
Artego Bydgoszcz
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2016-11-12 17:00
90
72
PGE MKK Siedlce
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2016-11-12 18:00
53
86
Internet -
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Artego Bydgoszcz
2016-11-27 17:00
69
67
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Wisła Can-Pack Kraków
2016-11-27 17:00
59
83
Energa Toruń
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
2016-11-27 17:00
65
54
Ostrovia Ostrów Wlkp.
PGE MKK Siedlce
TV | 2016-11-27 17:00
81
79
Internet - 2016-11-27 17:00
1KS Ślęza Wrocław
Cosinus Widzew Łódź
2016-11-27 18:00
76
58
CCC Polkowice
Basket 90 Gdynia
TV | 2016-11-27 19:00
76
93
TVP Wrocław - 2016-11-27 19:00
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2016-12-01 20:00
68
54
Ostrovia Ostrów Wlkp.
CCC Polkowice
TV | 2016-12-03 16:30
72
86
Internet - 2016-12-03 16:30
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
2016-12-03 18:00
91
67
PGE MKK Siedlce
Artego Bydgoszcz
2016-12-03 18:00
57
78
Wisła Can-Pack Kraków
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2016-12-04 17:00
83
66
Artego Bydgoszcz
Wisła Can-Pack Kraków
2016-12-10 17:00
70
76
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
1KS Ślęza Wrocław
2016-12-10 17:00
40
86
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
2016-12-10 18:00
68
54
Energa Toruń
Basket 90 Gdynia
TV | 2016-12-10 18:00
96
86
Internet -
CCC Polkowice
PGE MKK Siedlce
TV | 2016-12-10 19:00
88
59
TVP Wrocław -
Cosinus Widzew Łódź
Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2016-12-11 18:00
--
--
Internet -
Cosinus Widzew Łódź
Basket 90 Gdynia
2016-12-14 18:00
--
--

CCC Polkowice

nr zawodniczka paszport urodzony wzrost pozycja
7 Natalia Bucyk Polska 1998-01-05 181 niska skrzydłowa
9 Ewelina Gala Polska 1990-05-22 185 silna skrzydłowa
20 Isabelle Harrison Stany Zjednoczone 1993-09-27 190 środkowa
23 Magdalena Idziorek Polska 1992-12-28 179 niska skrzydłowa
14 Magdalena Leciejewska Polska 1986-06-29 191 silna skrzydłowa
10 Noemie Mayombo Belgia 1991-02-10 170 rozgrywająca / rzucająca
44 Raisa Musina Rosja 1998-03-31 190 silna skrzydłowa / środkowa
4 Walerija Musina Rosja 1987-08-18 183 rzucająca / niska skrzydłowa
8 Mariona Ortiz Hiszpania 1992-02-28 181 rozgrywająca / rzucająca
11 Marija Rezan Chorwacja 1989-08-08 196 środkowa
6 Angelika Stankiewicz Polska 1995-03-31 170 rozgrywająca / rzucająca
22 Paula Światowska Polska 1994-09-26 181 rzucająca / niska skrzydłowa
25 Marta Urbaniak Polska 1987-01-15 182 rzucająca / niska skrzydłowa
 
  trener rola
 Maroš KovačikTrener
 Sergii VozniukAsystent trenera

Odeszli

Brittany Boyd (zawodniczka, 2016-12-02), Vadim Czeczuro (trener, 2016-11-04), Štefan Svitek (trener, 2016-11-28)

Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sekcja Tauronka

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl