Drużyny TBLK
MKK Siedlce Pszczółka AZS UMCS Lublin Basket Gdynia Wisła Can-Pack Kraków Ślęza Wrocław Glucose ROW Rybnik Basket Konin Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Energa Toruń KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. Widzew Łódź
Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2014-10-05 17:45
54
63
TVP Wrocław - 2014-10-05 17:45
Energa Toruń
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
TV | 2014-10-11 16:00
82
58
Internet - 2014-10-11 16:00
Basket Gdynia
Ślęza Wrocław
2014-10-11 17:00
72
77
CCC Polkowice
Glucose ROW Rybnik
2014-10-11 17:45
76
47
Widzew Łódź
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2014-10-11 18:00
41
81
Internet - 2014-10-11 18:00
Artego Bydgoszcz
Pszczółka AZS UMCS Lublin
2014-10-11 18:00
91
41
MKK Siedlce
Basket Konin
2014-10-11 18:00
88
65
Glucose ROW Rybnik
Basket Gdynia
2014-10-16 18:00
62
59
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
TV | 2014-10-18 16:00
93
76
Sportklub - 2014-10-18 16:00
Wisła Can-Pack Kraków
MKK Siedlce
TV | 2014-10-18 16:00
60
55
Internet - 2014-10-18 16:00
Ślęza Wrocław
Widzew Łódź
2014-10-18 18:00
75
81
Basket Konin
Energa Toruń
TV | 2014-10-19 17:00
70
80
Internet - 2014-10-19 17:00
Artego Bydgoszcz
Basket Konin
TV | 2014-10-25 16:00
103
62
Internet (PPV) - 2014-10-25 16:00
MKK Siedlce
Energa Toruń
TV | 2014-10-25 17:00
65
86
Internet - 2014-10-25 17:00
Glucose ROW Rybnik
Widzew Łódź
2014-10-25 17:30
75
53
CCC Polkowice
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
TV | 2014-10-25 17:45
69
67
TVP Wrocław - 2014-10-25 17:45
Wisła Can-Pack Kraków
Ślęza Wrocław
TV | 2014-10-26 16:00
83
64
Internet - 2014-10-26 16:00
Basket Gdynia
Pszczółka AZS UMCS Lublin
2014-10-26 16:00
71
75
Pszczółka AZS UMCS Lublin
Widzew Łódź
2014-11-02 16:00
--
--
Ślęza Wrocław
MKK Siedlce
TV | 2014-11-02 16:00
--
--
Sportklub - 2014-11-02 16:00
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2014-11-02 17:00
--
--
Internet - 2014-11-02 17:00
Basket Konin
CCC Polkowice
TV | 2014-11-02 17:00
--
--
Internet - 2014-11-02 17:00
Glucose ROW Rybnik
Wisła Can-Pack Kraków
2014-11-02 17:30
--
--
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
Basket Gdynia
2014-11-02 18:00
--
--

CCC Polkowice

59-100 Polkowice, Dąbrowskiego 1a
0-76 724 94 00, 0-76 724 94 01, basket@cccsport.pl
http://www.basket.cccsport.pl
arena: Hala Sportowa - Polkowice, 59-100 Polkowice, ul. Dąbrowskiego 1a
nr zawodniczka paszport urodzony wzrost pozycja
25 Justyna Fura Polska 1997-05-10 167 rozgrywająca
31 Lauren Taylor Hall Stany Zjednoczone 1992-05-29 185 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
7 Justyna Jeziorna Polska 1981-07-09 173 rzucająca
17 Magda Kaczmarska Polska 1990-07-14 183 rzucająca / niska skrzydłowa
12 Agnieszka Majewska Polska 1982-05-11 195 silna skrzydłowa / środkowa
6 Dominika Owczarzak Polska 1994-03-23 168 rozgrywająca
13 Karolina Puss Polska 1994-10-13 181 rzucająca
1 Aishah Sutherland Stany Zjednoczone 1990-08-18 187 silna skrzydłowa
24 Helena Sverrisdottir Islandia 1988-03-11 185 niska skrzydłowa
11 Naketia Swanier Stany Zjednoczone 1986-08-10 170 rozgrywająca
14 Agata Szczepanik Polska 1992-03-13 193 silna skrzydłowa / środkowa
16 Paulina Żukowska Polska 1997-02-20 190 środkowa
 
  trener rola
 Arkadiusz RusinTrener
Tauron Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Tauron Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Tauron Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Tauron Basket Ligi Kobiet.

Sekcja Tauronka

Sponsor tytularny Tauron Basket Ligi Kobiet

TAURON

Partnerzy Tauron Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Radio ESKA
Zina