,

KSSSE AZS PWSZ - Wisła Can-Pack: Zespół z Krakowa za silny

Pewnym zwycięstwem koszykarek Wisły Can-Pack Kraków zakończył się niedzielny mecz w hali PWSZ im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim. Zawodniczki KSSSE AZS PWSZ zdołały się postawić rywalkom tylko w pierwszych minutach.

,

Początek spotkania ułożył się bardzo dobrze dla koszykarek KSSSE AZS PWSZ Gorzów. Po kilku pierwszych akcjach gorzowianki prowadziły różnicą sześciu punktów. Prowadzenie akademiczek skończyło się jednak na początku dziewiątej minuty.

Później do głosu coraz bardziej zaczęły dochodzić zawodniczki z Krakowa, które z minuty na minutę zwiększały przewagę, która momentami osiągała ponad 20 punktów. Mimo kilku zrywów akademiczek nieudało im się zniwelować strat i mecz zakończył się pewnym triumfem krakowianek.

KSSSE AZS PWSZ Gorzów – Wisła Can-Pack Kraków 44:64 (13:16, 7:18, 16:18, 8:12)

KSSSE AZS PWSZ: Cain 15, Brown 13 (3x3), Goodrich 7 (1), Dźwigalska 2, Szajtauer 0 oraz B. Jaworska 4, Sobek 2, Naczk 1, Witkowska 0, K. Jaworska 0.

Wisła Can-Pack: Żurowska-Cegielska 18, Turner 16 (2x3), Zohnova 15 (3), Nicholls Gonzalez 8, Ziętara 1 oraz Ouvina 6, M. Puter 0, Misiuk 0.