Finał, mecz 2: Świetne spotkanie Wisły Can-Pack

,

Wisła Can-Pack nie miała żadnych problemów z pokonaniem Artego Bydgoszcz w drugim spotkaniu finałowym Tauron Basket Ligi Kobiet. Krakowianki wygrały aż 82:38 i tym samym w rywalizacji do trzech zwycięstw remisują 1:1.

,

Wisła Can-Pack Kraków - Artego Bydgoszcz 82:38 (1:1)

Rewelacyjna druga połowa, a szczególnie trzecia kwarta wygrana aż 16:1, pozwoliła Wiśle Can-Pack wygrać całe spotkanie 82:38. Najlepszą zawodniczką mistrzyń Polski była Allie Quigley z 17 punktami i pięcioma asystami. Po 14 punktów dołożyły Justyna Żurowska-Cegielska i Jantel Lavender. W ekipie Artego wyróżniała się Darxia Morris z 10 punktami.

-----

Terminarz finału Tauron Basket Ligi Kobiet:

Mecz 3: Artego Bydgoszcz – Wisła Can-Pack Kraków, piątek, 24 kwietnia, godz. 18.15, TVP Sport

Ew. mecz 4: Artego Bydgoszcz – Wisła Can-Pack Kraków, sobota, 25 kwietnia, godz. 11.45, TVP Sport

Ew. mecz 5: Wisła Can-Pack Kraków – Artego Bydgoszcz, wtorek, 28 kwietnia, godz. 18.00, TVP Sport