Drużyny TBLK
Pszczółka AZS UMCS Lublin Chemat Basket Konin MKK Siedlce Ślęza Wrocław Basket Gdynia KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Glucose ROW Rybnik Energa Toruń Wisła Can-Pack Kraków Widzew Łódź
Basket Gdynia
Chemat Basket Konin
2015-03-15 18:00
76
79
Artego Bydgoszcz
MKK Siedlce
2015-03-16 18:00
100
62
Pszczółka AZS UMCS Lublin
Chemat Basket Konin
2015-03-18 18:00
46
76
Widzew Łódź
Basket Gdynia
2015-03-18 18:30
76
65
Ślęza Wrocław
Wisła Can-Pack Kraków
2015-03-20 18:00
59
69
Chemat Basket Konin
Pszczółka AZS UMCS Lublin
2015-03-20 18:00
66
80
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
CCC Polkowice
2015-03-21 18:00
36
61
MKK Siedlce
Artego Bydgoszcz
TV | 2015-03-21 18:30
71
82
Internet - 2015-03-21 18:30
Basket Gdynia
Widzew Łódź
2015-03-22 17:00
88
74
Glucose ROW Rybnik
Energa Toruń
2015-03-24 18:00
45
73
Wisła Can-Pack Kraków
CCC Polkowice
TV | 2015-04-01 18:00
78
54
Internet - 2015-04-01 18:00
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
TV | 2015-04-01 18:30
63
56
TVP Bydgoszcz - 2015-04-01 18:30
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
TV | 2015-04-02 18:30
82
57
TVP Bydgoszcz - 2015-04-02 18:30
Wisła Can-Pack Kraków
CCC Polkowice
TV | 2015-04-02 18:30
59
50
Internet - 2015-04-02 18:30
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2015-04-11 17:00
68
75
Internet - 2015-04-11 17:00
CCC Polkowice
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2015-04-11 17:45
61
75
Internet - 2015-04-11 17:45
Wisła Can-Pack Kraków
Artego Bydgoszcz
TV | 2015-04-18 17:15
64
66
TVP Sport - 2015-04-18 17:15
Energa Toruń
CCC Polkowice
TV | 2015-04-18 18:00
53
69
Internet - 2015-04-18 18:00
Wisła Can-Pack Kraków
Artego Bydgoszcz
TV | 2015-04-19 15:30
82
38
TVP Sport - 2015-04-19 15:30
CCC Polkowice
Energa Toruń
TV | 2015-04-22 17:45
61
65
Internet - 2015-04-22 17:45
Artego Bydgoszcz
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2015-04-24 18:15
49
55
TVP Sport - 2015-04-24 18:15
Artego Bydgoszcz
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2015-04-25 11:45
--
--
TVP Sport - 2015-04-25 11:45
Energa Toruń
CCC Polkowice
2015-04-26 17:00
--
--
Wisła Can-Pack Kraków
Artego Bydgoszcz
TV | 2015-04-28 18:00
--
--
TVP Sport - 2015-04-28 18:00

Czas do meczu w TV: Artego Bydgoszcz - Wisła Can-Pack Kraków 25.04.2015, godz. 11:45, TVP Sport

0h 0m 0s

2015-04-24 20:12
Finał, mecz 3: Krakowianki o krok od złota
2015-04-24 15:25
O 3. miejsce: Kto z brązem?
2015-04-20 12:28
Polska - Szwecja w Sopocie. Bilety już dostępne
2015-04-19 17:23
Finał, mecz 2: Świetne spotkanie Wisły Can-Pack
Polska - Szwecja w Sopocie, bilety
REKLAMA

Statystyki Tauron Basket Ligi Kobiet:

1. Alyssia Brewer KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
20,6 Punkty / Mecz
2. Sharnee Zoll KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
19,6 Punkty / Mecz
3. Jhasmin Player Ślęza Wrocław
19,2 Punkty / Mecz
4. Jantel Lavender Wisła Can-Pack Kraków
18,6 Punkty / Mecz
5. Renee Taylor Chemat Basket Konin
17,1 Punkty / Mecz
Zobacz więcej statystyk
1. Jantel Lavender Wisła Can-Pack Kraków
22,7 Eval / Mecz
2. Sharnee Zoll KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
22,3 Eval / Mecz
3. Amisha Carter Artego Bydgoszcz
20,9 Eval / Mecz
4. Alyssia Brewer KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
20,3 Eval / Mecz
5. Gloria Brown Chemat Basket Konin
20,1 Eval / Mecz
Zobacz więcej statystyk
1. Sharnee Zoll KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
8,4 Asysty / Mecz
2. Julie McBride Artego Bydgoszcz
5,9 Asysty / Mecz
3. Courtney Vandersloot Wisła Can-Pack Kraków
5,4 Asysty / Mecz
4. Leah Metcalf Glucose ROW Rybnik
5,0 Asysty / Mecz
5. Renee Taylor Chemat Basket Konin
4,8 Asysty / Mecz
Zobacz więcej statystyk
1. Gloria Brown Chemat Basket Konin
10,3 Zbiórki / Mecz
2. Amisha Carter Artego Bydgoszcz
10,2 Zbiórki / Mecz
3. Alyssia Brewer KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
10,0 Zbiórki / Mecz
4. Jantel Lavender Wisła Can-Pack Kraków
9,8 Zbiórki / Mecz
5. Sarah Boothe Widzew Łódź
9,2 Zbiórki / Mecz
Zobacz więcej statystyk
1. Maurita Reid Energa Toruń
3,7 Przechwyty / Mecz
2. Amisha Carter Artego Bydgoszcz
2,8 Przechwyty / Mecz
3. Naketia Swanier CCC Polkowice
2,4 Przechwyty / Mecz
4. Jhasmin Player Ślęza Wrocław
2,3 Przechwyty / Mecz
5. Leah Metcalf Glucose ROW Rybnik
2,2 Przechwyty / Mecz
Zobacz więcej statystyk
1. Agnieszka Majewska CCC Polkowice
2,3 Bloki / Mecz
2. Gloria Brown Chemat Basket Konin
1,9 Bloki / Mecz
3. Marta Jujka MKK Siedlce
1,4 Bloki / Mecz
4. Sarah Boothe Widzew Łódź
1,3 Bloki / Mecz
5. Gintare Petronyte Wisła Can-Pack Kraków
1,1 Bloki / Mecz
Zobacz więcej statystyk
Tauron Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Tauron Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Tauron Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Tauron Basket Ligi Kobiet.

Sekcja Tauronka

Sponsor tytularny Tauron Basket Ligi Kobiet

TAURON

Partnerzy Tauron Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Radio ESKA
Zina Festina KoszykowkaKobiet.pl
Sklep Koszykarza